* WBVC - Zeeland op de Fiets

* ZEELAND OP DE FIETS *
Ga naar de inhoud
* Veld : West Brabantse Veldrit Competitie WBVC met Zeeuwse renners.





EINDKLASSEMENTEN WEST BRABANTSE VELDRIT COMPETITIE 2021
 
VIER ZEEUWEN OP EINDPODIUM.  
ELF OVERWINNINGEN JEUGDRENNER MAIKE TAZELAAR (foto)

Fotografie: 21adventures.nl    Binnen de West Brabantse Veldrit Competitie WBVC werden alle wedstrijden verreden in West Brabant en Zeeland. Ondanks de corona perikelen bleven de geplande veldritten op de kalender. Soms op een andere locatie maar toch genoten supporters en begeleiders elf weken van spannende fietsevenementen in een sportieve en aangename sfeer.

De organisatie is tevreden over de competitie 2021: "De laatste klus is ook weer geklaard. Het bestuur wil alle organisaties, deelnemers, vrijwilligers, juryleden, sponsoren, sportparklocaties en toeleveranciers bedanken voor het mogelijk maken van de competitie 2021. Dit was zeker geen gemakkelijke klus om alles onder de zware Covid 19 maatregelen steeds weer voor elkaar te krijgen".

 




 
Eindklassementen WBVC 2021:
 

5/6 jaar:    1. Wout Broeckx    Wortel    420 pnt      2. Synn Cami   Zoersel     395     3. Siem Jansen   Tholen     372.
 
 
7/8 jaar:    1. Seppe Ley   Kontich    420 pnt.       2. Tijn Groffen    Riel     400       3. Robbe Broeckx   Wortel   350     23. Daniel Maas Heinkenszand    120.
 
 
9/10 jaar:    1. Senne Cami   Zoersel    420 pnt.       2. Tim Vissenberg   Hoeven    380       3. Tymo de Ruiter    Tilburg   361      9. Nikita Walrave  Wolphaartsdijk    266     20. Daan Mullaert    Kapelle    162.
 

11/12 jaar:   1. Maxime Smits    Lille    420 pnt.      2. Sam Mullaert    Kapelle     372       3. Sid van Lommel    Wechelderzande     345.

 

13/14 jaar:     1. Maike Tazelaar   Colijnsplaat     420 pnt.    2. Robin van Bruggen    Ridderkerk    352      3. Joer Post    Delfgauw    327   6. Teun Paaimans   Kapelle    273     12. Ben de Roos   Domburg     236.
 
 
15/16 jaar:  1. Ryan de Bruijn   Bergen op Zoom   375 pnt.     2. Nick Tesseur   Minderhout   278     3. Sammy Cop   Hoogerheide   270.

 

Dames 15 plus:     1. Anke den Brok   Nijmegen    390 pnt.        2. Amy de Bruijn   Bergen op Zoom    342        3. Lieke van Weereld Papendrecht   342      4. Aimee Schoe   Wemeldinge  330         8. Lisanne de Munnik   Kapelle    254          12. Maud Struijk    Nieuwerkerk 226      14. Bianca Broosus   Anna Jacobapolder   178.
 

MTB 17 plus:   1. Ramon Kreder    Oudenbosch   410 pnt.   2. Wim van Roey   Beerse    356     3. Diego Sandee   Geersdijk    308 (archieffoto)        13. Olaf Runhaar    Kapelle   180.
 
 
50 plus:   1. Ron Veeke    Schijf    405 pnt.     2. Edgar van Meer    Nispen     395       3. Jos Bogaerts  Strijbeek  362     5. Kees Reijnhout Wolphaartsdijk    319.
 
 
40 plus:  1. Kris Smits   Lille     420 pnt.      2. Danny Langenberg   Tilburg   400      3. Dave van Dun    Dorst    375      5. Guido Mullaert Kapelle    320.
 
 
17 plus:   1. Jerry Kallenfels    Sint Willebrord   390 pnt.     2. Brent Raats    Minderhout    345      3. Arvid Vanwesenbeeck     Kalmthout 333     7. Koen Reijnhout    Wolphaartsdijk   315      17. Denian Pieters   Anna Jacobapolder   171.     (14 december 2021)




WBVC IN WOLPHAARTSDIJK:
PODIUMPLAATSEN ZEEUWSE RENNERS IN THUISPROVINCIE

* Regen bij de start van 50plus.

Fotografie: 21adventures.nl & anderen.    Op zondag 31 oktober was de West Brabantse Veldrit Competitie te gast in Zeeland. Bij het Offroad Weekend van Stichting Wielersport Wolphaartsdijk stonden 120 jeugdrenners op de inschrijflijsten.

Drie Zeeuwse jongeren behaalden een podiumplaats op het Meerkoet parcours. Maike Tazelaar en Thijs Teuns zegevierden in hun thuisprovincie en Sam Mullaert reed naar de tweede prijs.

 De plaatselijke veldrijders Kees Reijnhout (2) en zoon Koen (3) kwamen beiden in de top 3 bij resp. de 50 plus en 17 plus.



"Moddergevecht"bij WBVC in Wolphaartsdijk.

 
Uitslagen Jeugd:    5/6 jaar - 12 deelnemers.   1. Wout Broeckx   Wortel     2. Synn Cami   Zoersel    3. Leon Kouwenbergh    Stabroek     5. Siem Jansen Tholen

 
7/8 jaar - 27 inschrijvingen.  1. Seppe Ley   Kontich     2. Robbe Broeckx   Wortel     3. Tijn Groffen   Riel     25. Daniel Maes Heinkenszand

 
9/10 jaar - 20 aanmeldingen.   1. Sanne Cami   Zoersel     2. Niek Wolthuis  Hank     3. Mathis Maegh   Rijkevorsel   8. Nikita Walrave Wolphaartsdijk        14. Daan Mullaert    Kapelle


 

11/12 jaar - 30 deelnemers.   1. Maxime Smits   Lille    2. Sam Mullaert   Kapelle    3. Sid van Lommel   Wechelderzande     14. Melvin Couque   Oostburg

 


13/14 jaar - 25 inschrijvers.     1. Maike Tazelaar   Colijnsplaat       2. Robin van Brugge   Ridderkerk        3. Luuk Wolthuis    Hank     7. Ben de Roos  Domburg        10. Teun Paaimans  Kapelle



15/16 jaar - 6 deelnemers.        1. Thijs Theuns   Zierikzee      2. Wannes Peeters   Essen        3. Sammy Cop     Hoogerheide



Dames 15plus.   1. Marije van Dun   Dorst     2. Kim Lauwerijssen  Rucphen      3. Amy de Bruijn    Bergen op Zoom     5. Maud Struijk Nieuwerkerk     7. Lisanne de Munnik    Kapelle

 

MTB 17plus.  1. Vincent Meyvis    Zoersel     2. Ramon Kreder  Oudenbosch     3. Tom Goovaerts   Stabroek     4. Diego Sandee Geersdijk 13. Arjan Fierloos   Kruiningen      18. Marvin Runhaar   Kapelle   (foto)


 

C 50plus. 1. Ron Veeke   Schijf        2. Kees Reijnhout   Wolphaartsdijk (foto)     3. Ton van Korven   Diessen

 
B 40plus.  1. Danny Langenberg   Tilburg     2. Dave van Dun   Dorst      3. Ivo van Geloven   Poppel    4. Guido Mullaert   Kapelle


 




A 17plus.   1. Kevin Ijsenbaardt   Kalmthout     2. Jerry Kallenfels   Sint Willebrord     3. Koen Reijnhout   Wolphaartsdijk  (foto)     12. Jeroen Heijens  Graauw     17. Denian Pieters   Anna Jacobapolder.      (31 oktober 2021)




13/14 jaar    31 deelnemers    
1. Maike Tazelaar   Colijnsplaat      2. Toon Deckers   Kalmthout       3. Rune Boden   Stabroek  
16. Ben de Roos Domburg


15/16 jaar    17 vertrekkers    1. Kobe v.d. Bulck   Essen    2. Milan de Winter    Wuustwezel     3. Ryan de Bruijn    Bergen op Zoom



Dames 15plus     21 deelnemers    
1. Didi de Vries   Wilhelminadorp     2. Eltina van Wijk  Papendrecht     3. Anke den Brok   Nijmegen  
4. Aimee Schoe   Wemeldinge       11. Bianca Broosus  Anna Jacobapolder      16. Lisanne de Munnik    Kapelle


MTB 17plus    26 inschrijvers    1. Vincent Meyvis    Zoersel    2. Pim v.d. Klundert   Woensdrecht     3. Wim van Roey     Beerse   8. Senna van Iwaarden   Yerseke    16. Ruben van Aart    Rilland        24. John de Vries    Wilhelminadorp       25. Olaf Ronhaar   Kapelle


C 50plus    14 deelnemers   1. Ron Veeke    Schijf     2. Edgar van Meer Nispen     3. Jos Bogaerts Strijbeek   7. Kees Reijnhout Wolphaartsdijk


B 40plus    8 inschrijvingen   1.  Kris Smits   Lille     2. Danny Langenberg   Tilburg      3. Dave van Dun    Dorst     6. Guido Mullaert Kapelle       8.  Ludwig Walrave     Wolphaartsdijk


A 17plus     23 deelnemers    1. Jerry Kallenfels    Sint Willebrord    2. Kevin Ysenbaardt    Kalmthout     3. Brent Raats   Minderhout    7. Koen Reijnhout    Wolphaartsdijk       17. Franklin van Anrooij   Kapelle.     (10 oktober 2021)




START WEST BRABANTSE VELDRIT COMPETITIE IN RUCPHEN.
EERSTE WINST BEVELANDSE JEUGDRENNER MAIKE TAZELAAR
 
De West Brabantse Veldrit Competitie werd geopend in Rucphen bij Willebrord Wil Vooruit.
De organisatoren konden maar liefst 210 veldrijders uit Zuid Nederland en Belgie op de inschrijflijsten zetten.

Bij de huldigingen op het Baanvelden parcours stonden 4 Zeeuwse fietsers op het podium.
Maike Tazelaar uit Colijnsplaat reed naar de overwinning in de categorie 13/14 jaar.
Fotografie : WBVC


5/6 jaar   11 deelnemers   1. Wout Broeckx   Wortel    2. Synn Cami   Zoersel     3. Siem Jansen   Tholen


 7/8 jaar    29 inschrijvingen   1. Seppe Ley   Kontich     2. Tijn Groffen   Riel     3. Fien v.d. Biggelaar    Galder


9/10 jaar     25 aanmeldingen   1. Senne Cami   Zoersel     2. Tim Vissenberg  Hoeven    3. Olivier Klippel   Etten Leur     11. Nikita Walrave    Wolphaartsdijk     20. Daan Mullaert    Kapelle


11/12 jaar     31 deelnemers    1. Delano Heeren    Sprundel     2. Maxime Smits   Lille     3. Jop v.d. Biggelaar    5. Elena v.d. Veken   Sint Jansteen     10. Sam Mullaert    Kapelle



13/14 jaar      25 inschrijvingen    1. Maike Tazelaar     Colijnsplaat    2. Finn Bastiaanssen     Sprundel     3. Thijs Vrij   Hellevoetsluis    12. Teun Paaimans    Kapelle    14. Ben de Roos    Domburg



15/16 jaar     9 deelnemers    1. Ryan de Bruijn    Bergen op Zoom    2. Rens Schalk     Rijsbergen     3. Thijs Theuns    Zierikzee


Dames 15plus      19 aanmeldingen    1. Eltina van Wijk   Papendrecht    2. Lieke van Weereld    Papendrecht     3. Anke den Brok Nijmegen  6. Aimee Schoe   Wemeldinge     7. Lisanne de Munnik   Kapelle      15. Sterre Westplate    Heinkenszand      16. Bianca Broosus Anna Jacobapolder


MTB 17plus    17 deelnemers    1. Tom Govaerts   Stabroek     2. Wim van Roey   Beerse    3. Jesse Huijbregts   Roosendaal     16. Olaf Runhaar    Kapelle


 C 50plus     18 deelnemers    1. Gert de Cnodder   Vorselaar     2. Edgar van Meer   Nispen     3.Bennie v.d. Heuvel    Strijen



 B 40plus     4 vertrekkers    1. Kris Smits   Lille    2. Dave van Dun   Dorst     3. Guido Mullaert   Kapelle


A 17plus     22 inschrijvingen    1. Mike Deutekom   Oss     2. Jerry Kallenfels   Sint Willebrord     3. Brent Raats    Minderhout     20. Denian Pieters     Anna Jacobapolder.    (3 oktober 2021)

 


WBVC OP ZONDAG 31 OKTOBER 2021 IN WOLPHAARTSDIJK

In de West Brabantse Veldrit Competitie 2021 werden 11 wedstrijden verreden.
De opening was op zondag 3 oktober in Rucphen op het wielerparcours van Willebrord Wil Vooruit op de Baanvelden.



De WBVC maakte op zondag 31 oktober een uitstapje naar Zeeland.
In Wolphaartsdijk waren er wedstrijden bij paviljoen/recreatieterrein De Meerkoet
met als organisator Stichting Wielersport Wolphaartsdijk en MTB Team Xtreme.









Terug naar de inhoud