* WBVC - Zeeland op de Fiets

* ZEELAND OP DE FIETS *
Ga naar de inhoud
* Veld : West Brabantse Veldrit Competitie WBVC met Zeeuwse renners.





BREDA : ACHSTE OVERWINNING BEVELANDER JEUGDRENNER MAIKE TAZELAAR
Op zondag 21 november gingen de 20 veldrijders uit Zeeland naar de achtste wedstrijd van de WBVC op het Liesbosch parcours in Breda. Maike Tazelaar uit Colijnsplaat zorgde weer voor een Zeeuwse overwinning met 30 concurrenten in de categorie 13/14 jarigen.


5/6 jaar.   15 deelnemers.     1. Synn Cami   Zoersel      2. Siem Jansen   Tholen  (foto)   3. Wout Broeckx   Wortel
 
7/8 jaar.   29 inschrijvingen.   1. Tijn Groffen    Riel      2. Jens Baets   Minderhout       3. Lova le Grand   Eindhoven
 
9/10 jaar.    29 aanmeldingen.     1. Senne Cami   Zoersel     2. Tymo de Ruiter   Tilburg      3. Niek Wolthuis   Hank       19. Nikita Walrave Wolphaartsdijk      28. Daan Mullaert    Kapelle
 
11/12 jaar.     40 deelnemers.     1. Maxime Smits   Lille      2. Steff de Bruijn   Oud Beijerland      3. Sid van Lommel   Wechelderzande    8. Sam Mullaert    Kapelle      13.  Florian Doens     Oostburg      19. Melvin Couque    Oostburg
 
13/14 jaar.     31 inschrijvingen.      1. Maike Tazelaar   Colijnsplaat       2. Finn Bastiaanssen   Sprundel        3. Robin van Bruggen   Ridderkerk         12. Ben de Roos     Domburg        14. Teun Paaimans     Kapelle



15/16 jaar.      13 aanmeldingen.    1. Swen Vonk    Bergschenhoek      2. Ryan de Bruijn    Bergen op Zoom     3. Dante  Broeren     Berkel en Rodenrijs      5. Renzo Moretti      Kapelle  (foto).
 

Dames 15 plus.      15 inschrijvingen.     1. Florine Hehewerth    Prinsenbeek     2. Isere Koster    Etten Leur    3. Zara Ansems     Lage Zwaluwe       7. Lisanne de Munnik   Kapelle     12. Maud Struijk    Nieuwerkerk     14. Bianca Broosus   Anna Jacobapolder
 
MTB 17 plus.     25 deelnemers.    1. Ramon Kreder    Oudenbosch     2. Pim v.d. Klundert    Woensdrecht     3. Yuri Gerits    Rilland      7. Diego Sandee    Geersdijk     11. Michel Nuijten   Heinkenszand     20. Olaf Runhaar    Kapelle
 
C / 50 plus.      19 aanmeldingen.    1. Jos Bogaerts    Strijbeek    2. Gert de Cnodder   Vorselaar     3. Ron Veeke     Schijf       7. Kees Reijnhout    Wolphaartsdijk
 
B / 40 plus.    7 inschrijvers.   1. Kris Smits   Lille     2. Dave van Dun   Dorst       3. Ivo van Geloven   Poppel         5. Guido Mullaert Kapelle
 
A / 17 plus.     21 deelnemers.    1. Jerry Kallenfels   Sint Willebrord     2. Brent Raats  Minderhout      3. Mees Pullen   Dussen      8. Koen Reijnhout   Wolphaartsdijk      20. Denian Pieters   Anna Jacobapolder.     (21 november 2021)


 


VIJF KEER ZEEUWS PODIUM OP WIELER EXPERIENCE ROOSENDAAL

 
Foto's : 21 Adventures.nl    Op zondag 14 november was de WBVC te gast bij RSC de Zuidwesthoek. Op de locatie van Wieler Experience Roosendaal konden onder volledig nieuwe maatregelen de wedstrijden worden verreden.
 
RSC de Zuidwesthoek is een vereniging die altijd hard aan de weg timmert om jeugdleden te werven. De jongeren trainen onder andere op de WielerExperience. Een mooie accommodatie die verlicht is om veilig met de kinderen te kunnen trainen en wedstrijden te organiseren in deze moeilijke tijd waar buitensport wordt toegestaan onder zeer strenge maatregelen.  (14 november 2021)



 
5/6 jaar  1. Leon Kouwenbergh   Stabroek     2. Siem Jansen   Tholen   3. Fenna Krielen   Zegge.   12 deelnemers.

 
7/8 jaar   1. Tijn Groffen   Riel     2. Seppe Ley Kontich      3. Jens Baets   Minderhout        27. Daniel Maes   Heinkenszand.    28 inschrijvingen.

 
9/10 jaar    1. Olivier Klippel   Etten Leur    2. Tim Vissenberg    Hoeven     3. Niek Wolthuis   Hank    13. Nikita Walrave     Wolphaartsdijk    15. Bjorn Wisse   Rilland      23. Daan Mullaert   Kapelle.    27 vertrekkers.

 
11/12 jaar   1. Delano Heeren    Sprundel      2. Stijn van Dongen    Gilze      3. Sven Wisse    Rilland   4. Sam Mullaert    Kapelle      17. Melvin Couque   Oostburg.     31 deelnemers.



 
13/14 jaar     1. Maike Tazelaar    Colijnsplaat     2. Finn Bastiaanssen   Sprundel      3. Nick Wisse   Rilland       7. Teun Paaimans   Kapelle       13. Ben de Roos   Domburg.    35 inschrijvingen.

 
15/16 jaar    1. Martijn Braspenning   Etten Leur      2. Swen Vonk   Bergschenhoek      3. Ryan de Bruijn   Bergen op Zoom    6. Renzo Moretti    Kapelle.   15 deelnemers.

 
Vrouwen 15 plus    1. Anke den Brok   Nijmegen     2. Aimee Schoe   Wemeldinge     3. Lieke van Weereld   Papendrecht     13. Lisanne de Munnik   Kapelle    14. Maud Struijk   Nieuwerkerk     15. Sterre Westplate    Heinkenszand.  16 inschrijvingen.

 
MTB 17 plus    1. Ramon Kreder     Oudenbosch     2. Wim van Roey    Beerse      3. Tom Goovaerts    Stabroek     4. Diego Sandee   Geersdijk      14. Michel Nuijten   Heinkenszand     17. Ruben van Aart      Rilland     19. Olaf Runhaar     Kapelle.    23 aanmeldingen.

 
C 50 plus     1. Ron Veeke     Schijf      2. Edgar van Meer      Nispen      3. Jos Bogaerts     Strijbeek.  16 deelnemers.

 
B 40 plus     1. Kris Smits   Lille     2. Danny Langenberg    Tilburg       3. Dave van Dun      Dorst       6. Guido Mullaert     Kapelle.    7 inschrijvingen.


 
A 17 plus      1.Sam Oosterholt    Made      2. Joerie Lambrechts    Kalmthout       3. Jerry Kallenfels    Sint Willebrord     17. Denian Pieters    Anna Jacobapolder.    20 deelnemers.    (14 november 2021)



5 ZEEUWEN OP PODIUM IN ROOSENDAAL


Fotografie : 21adventures.nl
 
5/6 jaar.   1. Synn Cami    Zoersel     2. Leon Kouwenbergh   Stabroek      3. Fenna Krielen   Zegge   
4. Siem Jansen   Tholen.      13 inschrijvingen.

 
7/8 jaar. 1. Seppe Ley   Kontich    2. Tijn Groffen   Riel     3. Liam Wijnants   Merksplas     
25. Daniel Maes Heinkenszand.        27 deelnemers.

 
9/10 jaar.  1. Senne Cami   Zoersel     2. Tim Vissenberg   Hoeven    3. Lars Goffa   Westmalle   
8. Nikita Walrave   Wolphaartsdijk.     18. Daan Mullaert    Kapelle.       24 aanmeldingen



 11/12 jaar.  
1. Maxime Smits    Lille    2. Sid van Lommel    Wechelderzande     3. Sam Mullaert   Kapelle     
10. Florian Doens   Oostburg.       31 deelnemers.

 
13/14 jaar.   
1. Maike Tazelaar   Colijnsplaat     2. Joer Post     Delfgauw      3. Xander Jacobs    Turnhout     
8. Teun Paaimans    Kapelle     11. Ben de Roos   Domburg.        26 inschrijvers.


15/16 jaar.  
1. Swen Vonk   Bergsenhoek     2. Mees de Vos    Heinkenszand     3. Renzo Moretti   Kapelle.    14 aanmeldingen.



 Dames 15 plus.  1. Anke den Brok    Nijmegen    2. Lieke van Weereld    Papendrecht     3. Aimee Schoe    Wemeldinge   
12. Maud Struijk Nieuwerkerk        13. Lisanne de Munnik   Kapelle       
14. Bianca Broosus Anna Jacobapolder     15. Sterre Westplate   Heinkenszand.       18 inschrijvingen

 
MTB 17 plus.   1. Pim v.d.Klundert    Woensdrecht      2. Ramon Kreder    Oudenbosch    3. Jeroen Vercammen  Waarloos    
7. Diego Sandee   Geersdijk    23. Ludwig Walrave  Wolphaartsdijk     (32 deelnemers)

 
C 50 plus.   1. Edgar van Meer   Nispen    2. Jos Bogaerts   Strijbeek    3. Ron Veeke   Schijf     
5. Kees Reijnhout   Wolphaartsdijk.      (17 deelnemers)

 
B 40 plus.
1. Kris Smits  Lille    2. Danny Langenberg  Tilburg     3. Dave van Dun   Dorst     
5. Guido Mullaert   Kapelle.   (6 inschrijvers)


A 17 plus.   
1. Sam Oosterholt   Made    2. Mike Deutekom   Oss    3. Jerry Kallenfels  Sint Willebrord     
5. Koen Reijnhout   Wolphaartsdijk     24. Denian Pieters   Anna Jacobapolder.     (25 deelnemers)            (7 november 2021)




WOLPHAARTSDIJK : PODIUMPLAATSEN ZEEUWSE RENNERS IN THUISPROVINCIE

* Regen bij de start van 50plus.

Fotografie: 21adventures.nl & anderen.    Op zondag 31 oktober was de West Brabantse Veldrit Competitie te gast in Zeeland. Bij het Offroad Weekend van Stichting Wielersport Wolphaartsdijk stonden 120 jeugdrenners op de inschrijflijsten.

Drie Zeeuwse jongeren behaalden een podiumplaats op het Meerkoet parcours. Maike Tazelaar en Thijs Teuns zegevierden in hun thuisprovincie en Sam Mullaert reed naar de tweede prijs.

 De plaatselijke veldrijders Kees Reijnhout (2) en zoon Koen (3) kwamen beiden in de top 3 bij resp. de 50 plus en 17 plus.



"Moddergevecht"bij WBVC in Wolphaartsdijk.

 
Uitslagen Jeugd:    5/6 jaar - 12 deelnemers.   1. Wout Broeckx   Wortel     2. Synn Cami   Zoersel    3. Leon Kouwenbergh    Stabroek     5. Siem Jansen Tholen

 
7/8 jaar - 27 inschrijvingen.  1. Seppe Ley   Kontich     2. Robbe Broeckx   Wortel     3. Tijn Groffen   Riel     25. Daniel Maes Heinkenszand

 
9/10 jaar - 20 aanmeldingen.   1. Sanne Cami   Zoersel     2. Niek Wolthuis  Hank     3. Mathis Maegh   Rijkevorsel   8. Nikita Walrave Wolphaartsdijk        14. Daan Mullaert    Kapelle


 

11/12 jaar - 30 deelnemers.   1. Maxime Smits   Lille    2. Sam Mullaert   Kapelle    3. Sid van Lommel   Wechelderzande     14. Melvin Couque   Oostburg

 


13/14 jaar - 25 inschrijvers.     1. Maike Tazelaar   Colijnsplaat       2. Robin van Brugge   Ridderkerk        3. Luuk Wolthuis    Hank     7. Ben de Roos  Domburg        10. Teun Paaimans  Kapelle



15/16 jaar - 6 deelnemers.        1. Thijs Theuns   Zierikzee      2. Wannes Peeters   Essen        3. Sammy Cop     Hoogerheide



Dames 15plus.   1. Marije van Dun   Dorst     2. Kim Lauwerijssen  Rucphen      3. Amy de Bruijn    Bergen op Zoom     5. Maud Struijk Nieuwerkerk     7. Lisanne de Munnik    Kapelle

 

MTB 17plus.  1. Vincent Meyvis    Zoersel     2. Ramon Kreder  Oudenbosch     3. Tom Goovaerts   Stabroek     4. Diego Sandee Geersdijk 13. Arjan Fierloos   Kruiningen      18. Marvin Runhaar   Kapelle   (foto)


 

C 50plus. 1. Ron Veeke   Schijf        2. Kees Reijnhout   Wolphaartsdijk (foto)     3. Ton van Korven   Diessen

 
B 40plus.  1. Danny Langenberg   Tilburg     2. Dave van Dun   Dorst      3. Ivo van Geloven   Poppel    4. Guido Mullaert   Kapelle


 




A 17plus.   1. Kevin Ijsenbaardt   Kalmthout     2. Jerry Kallenfels   Sint Willebrord     3. Koen Reijnhout   Wolphaartsdijk  (foto)     12. Jeroen Heijens  Graauw     17. Denian Pieters   Anna Jacobapolder.      (31 oktober 2021)




ZEEUWEN MAIKE TAZELAAR EN ROSITA REIJNHOUT WINNEN IN OOSTERHOUT
In Oosterhout reden de Nederlandse en Belgische veldrijders weer vol ambitie en probeerden onder ruime belangstelling een topklassering te bemachtigen.

Bij de 13/14 jarigen stonden twee Zeeuwse talenten op het podium. Maike Tazelaar (Colijnsplaat) zegevierde en pakte zijn vierde overwinning in de competitie 2021. Teun Paaimans uit Kapelle kwam als tweede over de streep.  Rosita Reijnhout (Wolphaartsdijk) was de snelste bij de vrouwen 15plus.

5/6 jaar.  12 inschrijvingen.   
1. Wout Broeckx   Wortel      2. Synn Cami   Zoersel      3. Leo Kouwenbergh  Stabroek    
4. Siem Jansen  Tholen   (foto Facebook)

 
7/8 jaar.   28 aanmeldingen.   
1. Seppe Ley   Kontich    2. Robbe Broeckx   Wortel      3. Mila Prins   Hank     27. Daniel Maes    Heinkenszand

 
9/10 jaar.   25 inschrijvers.   
1. Zenne Cami   Zoersel    2. Tim Vissenberg  Hoeven    3. Ferre Celen  Tessenderlo    
9. Nikita Walrave    Wolphaartsdijk       21. Daan Mullaert   Kapelle

 
11/12 jaar.  30 deelnemers.    
1. Maxime Smits    Rijsel    2. Sid Lommel     Wechelderzande     3. Stijn van Dongen    Gilze


13/14 jaar.  28 vertrekkers.    
1. Maike Tazelaar  Colijnsplaat  (archieffoto)   2. Teun Paaimans   Kapelle     3. Robin van Brugge   Ridderkerk     
8. Nick Wisse   Rilland      12. Ben de Roos     Domburg

 
15/16 jaar.    12 deelnemers.     
1. Lars Prins   Hank     2. Victor Hugo Brenders    Dongen     3. Ryan de Bruijn   Bergen op Zoom     
4. Mees de Vos   Heinkenszand      5. Thijs Theuns  Zierikzee
 


Vrouwen 15 plus:      20 inschrijvingen.    
1. Rosita Reijnhout    Wolphaartsdijk  (foto)    2. Anke Brok   Nijmegen     3. Marije Manen   Dorst      
15. Lisanne d Munnik   Kapelle     16. Bianca Broosus    Anna Jacobapolder


MTB 17plus:      26 aanmeldingen
1. Michiel Echelpoel   Brecht     2. Ramon Kreder   Oudenbosch     3. Tom Govaerts    Stabroek
22. Olaf Runhaar    Kapelle


C 50plus:      19 deelnemers
1. Gert d Cnodder    Vorselaar      2. Edgar van Meer   Nispen      3. Michel Groenendaal     St.Michielsgestel
5. Kees Reijnhout    Wolphaartsdijk


B 40plus:  11 inschrijvingen
1. Danny Langenberg   Tilburg       2. Kris Smits    Lille         3. Stephan Muijers   Nunhem


A 17plus:    24 deelnemers
1. Lambrechts    Kalmthout       2. Jerry Kallenfels   St. Willebrord         3. Kevin Ysenbaardt     Kalmthout
6. Koen Reijnhout     Wolphaartsdijk     (24 oktober 2021)




3 ZEEUWSE PODIUMPLAATSEN IN FIJNAART
Tijdens de derde crossdag in Fijnaart werden bij de jeugd de Zeeuwse podiumplaatsen ingevuld door winnaar Maike Tazelaar (13/14 jaar) en derde binnenkomer Sam Mullaert in de categorie 11/12 jaar.

 
5/6 jaar   9 inschrijvingen.  1. Wout Broeckx   Wortel     2. Synn Cami   Zoersel    3. Fenna Krielen   Zegge


 7/8 jaar   26 aanmeldingen.   
1. Seppe Ley   Kontich     2. Tijn Groffen  Riel     3. Robbe Broeckx   Wortel     25. Daniel Maes     Heinkenszand


9/10 jaar   26 deelnemers.   
1. Senne Cami   Zoersel     2. Tim Vissenberg   Hoeven    3. Olivier Klippel  Etten Leur    
9. Bjorn Wisse    Rilland      12. Nikita Walrave   Wolphaartsdijk     21. Daan Mullaert   Kapelle


11/12 jaar     35 inschrijvers.    
1. Maxime Smits   Lille     2. Jop v.d. Biggelaar   Galder    3. Sam Mullaert    Kapelle     
9. Florian Doens   Oostburg      11. Sven Wisse Rilland


13/14 jaar     27 deelnemers.    
1. Maike Tazelaar   Colijnsplaat      2. Joer Post   Delfgauw    3. Robin van Brugge  Ridderkerk      
5. Nick Wisse   Rilland        6. Teun Paaimans    Kapelle      7. Ben de Roos    Domburg      14. Melissa Nuijten    Heinkenszand


15/16 jaar    11 vertrekkers.    
1. Kobe v.d. Bulck   Essen     2. Martijn Braspenning  Etten Leur     3. Wannes Peeters   Essen.


Bij de Dames kwam Aimee Schoe (Wemeldinge) als tweede binnen achter winnares Anke den Brok uit Nijmegen.    3. Marije van Dun Dorst       10. Lisanne de Munnik   Kapelle     11. Sterre Westplate    Heinkenszand.  Op de startlijst stonden 14 inschrijvers.


MTB 17 plus   19 deelnemers.    1. Erik Rombouts   Wuustwezel    2. Jeroen Boelhouwers    Noordhoek     3. Daan Blijlevens   Rijen      
5. Michel Nuijten   Heinkenszand      7. Senna van Iwaarden    Yerseke      16. Olaf Runhaar     Kapelle


C 50plus     18 aanmeldingen.   
1. Gert de Cnodder   Vorselaar   2. Ron Veeke   Schijf      3. Jos Bogaerts   Strijbeek    4. Kees Reijnhout   Wolphaartsdijk


B 40plus     8 vertrekkers.    
1. Kris Smits  Lille    2. Danny Langenberg   Tilburg     3. Dave van Dun   Dorst      4. Guido Mullaert   Kapelle


A 17plus     22 deelnemers    
1. Mike Deutekom    Oss     2. Jerry Kallenfels  Sint Willebrord     3. Gianni Vermeiren    Meerdonk    
4. Koen Reijnhout    Wolphaartsdijk       (17 oktober 2021)




ZEEUWEN MAIKE TAZELAAR EN DIDI DE VRIES WINNEN IN BERGEN OP ZOOM
 
Op het Lievensberg parcours in Bergen op Zoom zorgde Maike Tazelaar voor een Zeeuwse zege.
De Bevelandse renner kwam als eerste binnen bij de 13-14 jarigen en hield 30 concurrenten achter zich.

5/6 jaar   12 deelnemers     1. Wout Broeckx   Wortel     2. Synn Cami    Zoersel     3. Leon Kouwenbergh  Stabroek


7/8 jaar      31 vertrekkers      1. Tijn Groffen   Riel         2. Fien v.d. Biggelaar   Galder         3. Seppe Ley    Kontich        31. Daniel Maes Heinkenszand.


9/10 jaar     34 aanmeldingen     1. Senne Cami   Zoersel     2. Kaj van Dijk  Zundert     3. Milla van Looke   Wuustwezel     7. Nikita Walrave   Wolphaartsdijk       24. Daan Mullaert    Kapelle



11/12 jaar     38 inschrijvingen      
1. Maxime Smits   Lille     2. Jop v.d. Biggelaar   Galder      3. Elena v.d. Veken    Sint Jansteen     
6. Sam Mullaert    Kapelle    9. Florian Doens    Oostburg



13/14 jaar    31 deelnemers    
1. Maike Tazelaar   Colijnsplaat      2. Toon Deckers   Kalmthout       3. Rune Boden   Stabroek  
16. Ben de Roos Domburg


15/16 jaar    17 vertrekkers    1. Kobe v.d. Bulck   Essen    2. Milan de Winter    Wuustwezel     3. Ryan de Bruijn    Bergen op Zoom



Dames 15plus     21 deelnemers    
1. Didi de Vries   Wilhelminadorp     2. Eltina van Wijk  Papendrecht     3. Anke den Brok   Nijmegen  
4. Aimee Schoe   Wemeldinge       11. Bianca Broosus  Anna Jacobapolder      16. Lisanne de Munnik    Kapelle


MTB 17plus    26 inschrijvers    1. Vincent Meyvis    Zoersel    2. Pim v.d. Klundert   Woensdrecht     3. Wim van Roey     Beerse   8. Senna van Iwaarden   Yerseke    16. Ruben van Aart    Rilland        24. John de Vries    Wilhelminadorp       25. Olaf Ronhaar   Kapelle


C 50plus    14 deelnemers   1. Ron Veeke    Schijf     2. Edgar van Meer Nispen     3. Jos Bogaerts Strijbeek   7. Kees Reijnhout Wolphaartsdijk


B 40plus    8 inschrijvingen   1.  Kris Smits   Lille     2. Danny Langenberg   Tilburg      3. Dave van Dun    Dorst     6. Guido Mullaert Kapelle       8.  Ludwig Walrave     Wolphaartsdijk


A 17plus     23 deelnemers    1. Jerry Kallenfels    Sint Willebrord    2. Kevin Ysenbaardt    Kalmthout     3. Brent Raats   Minderhout    7. Koen Reijnhout    Wolphaartsdijk       17. Franklin van Anrooij   Kapelle.     (10 oktober 2021)




BEVELANDER MAIKE TAZELAAR START MET WINST IN RUCPHEN
 
De West Brabantse Veldrit Competitie werd geopend in Rucphen bij Willebrord Wil Vooruit.
De organisatoren konden maar liefst 210 veldrijders uit Zuid Nederland en Belgie op de inschrijflijsten zetten.

Bij de huldigingen op het Baanvelden parcours stonden 4 Zeeuwse fietsers op het podium.
Maike Tazelaar uit Colijnsplaat reed naar de overwinning in de categorie 13/14 jaar.
Fotografie : WBVC


5/6 jaar   11 deelnemers   1. Wout Broeckx   Wortel    2. Synn Cami   Zoersel     3. Siem Jansen   Tholen


 7/8 jaar    29 inschrijvingen   1. Seppe Ley   Kontich     2. Tijn Groffen   Riel     3. Fien v.d. Biggelaar    Galder


9/10 jaar     25 aanmeldingen   1. Senne Cami   Zoersel     2. Tim Vissenberg  Hoeven    3. Olivier Klippel   Etten Leur     11. Nikita Walrave    Wolphaartsdijk     20. Daan Mullaert    Kapelle


11/12 jaar     31 deelnemers    1. Delano Heeren    Sprundel     2. Maxime Smits   Lille     3. Jop v.d. Biggelaar    5. Elena v.d. Veken   Sint Jansteen     10. Sam Mullaert    Kapelle



13/14 jaar      25 inschrijvingen    1. Maike Tazelaar     Colijnsplaat    2. Finn Bastiaanssen     Sprundel     3. Thijs Vrij   Hellevoetsluis    12. Teun Paaimans    Kapelle    14. Ben de Roos    Domburg



15/16 jaar     9 deelnemers    1. Ryan de Bruijn    Bergen op Zoom    2. Rens Schalk     Rijsbergen     3. Thijs Theuns    Zierikzee


Dames 15plus      19 aanmeldingen    1. Eltina van Wijk   Papendrecht    2. Lieke van Weereld    Papendrecht     3. Anke den Brok Nijmegen  6. Aimee Schoe   Wemeldinge     7. Lisanne de Munnik   Kapelle      15. Sterre Westplate    Heinkenszand      16. Bianca Broosus Anna Jacobapolder


MTB 17plus    17 deelnemers    1. Tom Govaerts   Stabroek     2. Wim van Roey   Beerse    3. Jesse Huijbregts   Roosendaal     16. Olaf Runhaar    Kapelle


 C 50plus     18 deelnemers    1. Gert de Cnodder   Vorselaar     2. Edgar van Meer   Nispen     3.Bennie v.d. Heuvel    Strijen



 B 40plus     4 vertrekkers    1. Kris Smits   Lille    2. Dave van Dun   Dorst     3. Guido Mullaert   Kapelle


A 17plus     22 inschrijvingen    1. Mike Deutekom   Oss     2. Jerry Kallenfels   Sint Willebrord     3. Brent Raats    Minderhout     20. Denian Pieters     Anna Jacobapolder.    (3 oktober 2021)

 


WBVC KOMT OP ZONDAG 31 OKTOBER NAAR WOLPHAARTSDIJK



In de West Brabantse Veldrit Competitie worden 11 wedstrijden verreden in 2021. De opening was op zondag 3 oktober in Rucphen op het wielerparcours van Willebrord Wil Vooruit op de Baanvelden.



De WBVC maakte op zondag 31 oktober een uitstapje naar Zeeland.
In Wolphaartsdijk waren er wedstrijden bij paviljoen/recreatieterrein De Meerkoet
met als organisator Stichting Wielersport Wolphaartsdijk en MTB Team Xtreme.









Terug naar de inhoud