* Veldrijden : West Brabantse Veldrit Competitie WBVC met Zeeuwse renners.
Fotografie : 21 Adventures, Organisatie & Facebook diversen.
2 ZEEUWSE PODIUMPLAATSEN IN EINDKLASSEMENT WBVC 2023
5/6 jaar (20) 1. Casey Campbell Lommel 681 pnt 9. Anais Heijnen Hansweert 327.
7/8 jaar (21) 1. Wout Broeckx Wortel 605 7. Siem Jansen Tholen 432 (foto)
9/10 jaar (36) 1. Phill Vinck Kalmthout 631
33. Jayden Tolleman Kwadendamme 60 36. Daniel Maes Heinkenszand 55.
11/12 jaar (22) 1. Jarno Leenaerts Achtmaal 613
6. Nikita Walrave Wolphaartsdijk 359 (foto) 15. Daan Mullaert Kapelle 248.
13/14 jaar (15) 1. Coen de Man Sint Willebrord 531 14. Max van Eijk Poortvliet 178.
15/16 jaar (10 1. Joer Post Delfgauw 670 2. Sam Mullaert Kapelle 483.
17 plus (13) 1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom 635
2. Jacob de Roo Kapelle 493 10. Nick de Munnik Kapelle 248.
45 plus (17) 1. Ron Veeke Schijf 538 13. Guido Mullaert Kapelle 284.
55 plus (5) 1. Andy van Loon Oud Gastel 368.
Vrouwen (10) 1. Britt Kooremans Rijkevorsel 674
5. Lisanne de Munnik Kapelle 435 (foto) 7. Maud Struijk Nieuwerkerk 389.
MTB (17) 1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom 705.
SLOTCROSS HUIJBERGEN : WINST SVEN WISSE (RILLAND) IN CATEGORIE 13/14 JAAR
* Foto : Marlies Wisse *
Tijdens de slotdag van de WBVC in Huijbergen waren er weer Zeeuwse successen. Foto: Bij de twaalfde wedstrijd stond Sven Wisse uit Rilland als winnaar op het podium. Meest opvallende deelnemer uit Zeeland was ex beroepsrenner Patrick Tolhoek (Yerseke) op zijn ATB fiets, vader van de huidige prof Antwan Tolhoek.* Foto : 21 Adventures *
5/6 jaar met 29 inschrijvers. 1. Gust Gijs Gierle 11. Anais Heijnen Hansweert 26. Sera Maes Heinkenszand.
7/8 jaar (31 aanmeldingen). 1. Wout Broeckx Wortel 9. Siem Jansen Tholen 28. Lucas Couque Oostburg.
9/10 jaar (49 deelnemers). 1. Seppe Ley Kontich 40. Esmay de Hulle Axel 43. Daniel Maes Heinkenszand.
11/12 jaar met 37 inschrijvingen. 1. Midas v.d. Eynde Antwerpen 7. Nikita Walrave Wolphaartsdijk 8. Bjorn Wisse Rilland 20. Daan Mullaert Kapelle.
13/14 jaar (26 vertrekkers). 1. Sven Wisse Rilland 9. Melvin Couque Oostburg 25. Max van Eijk Poortvliet.
15/16 jaar met 15 inschrijvingen. 1. Joer Post Delfgauw 3. Sam Mullaert Kapelle 6. Ben de Roos Domburg 10. Teun Paaimans Kapelle.
17 plus / A (32 deelnemers) 1. Jens van Korven Diessen 4. Jacob de Roo Kapelle 11. Koen Reijnhout Wolphaartsdijk 18. Kees Reijnhout Wolphaartsdijk 26. Nick de Munnik Kapelle 29. Denian Pieters Anna Jacobapolder.
45 plus / B (24 starters) 1. Gert de Cnodder Vorselaar 21. Guido Mullaert Kapelle.
Vrouwen (13 aanmeldingen) 1. Britt Kooremans Rijkevorsel 7. Maud Struijk Nieuwerkerk 9. Bianca Broosus Anna Jacobapolder 10. Lisanne de Munnik Kapelle.
MTB met 40 deelnemers. 1. Kevin Ysenbaardt Kalmthout 19. Patrick Tolhoek Yerseke 38. Jeroen Oosdijk Sint-Annaland.
ZEEUWEN MEES DE MOS EN BEN DE ROOS WINNEN IN RIJSBERGEN
5 / 6 jaar. 1. Floor Groffen Riel 6. Anais Heijnen Hansweert 25. Sera Maes Heinkenszand. 31 inschrijvingen.
7 / 8 jaar. 1. Wout Broeckx Wortel 7. Siem Jansen Tholen 28. Lucas Couque Oostburg. 32 aanmeldingen.
9 / 10 jaar. 1. Seppe Ley Kontich 43. Daniel Maes Heinkenszand 47. Jayden Tolleman Kwadendamme. 47 deelnemers.
11 / 12 jaar. 1. Rune Kools Rijkevorsel 10. Nikita Walrave Wolphaartsdijk. 28 vertrekkers.
13 / 14 jaar. 1. Gijs v.d. Biggelaar Galder 10. Melvin Couque Oostburg (foto) 23. Max van Eijk Poortvliet. 23 inschrijvers.
15 / 16 jaar. 1. Ben de Roos Domburg. 10 deelnemers.
17 plus / A categorie. 1. Mees de Vos Heinkenszand 3. Jacob de Roo Kapelle 22. Nick de Munnik Kapelle 23. Denian Pieters Anna Jacobapolder 24. Joannathan Duinkerke Goes. 26 inschrijvingen.
45 plus / B categorie. 1. Geert de Cnodder Vorselaar. 21 aanmeldingen.
Vrouwen. 1. Britt Kooremans Rijkevorsel 6. Maud Struijk Nieuwerkerk 8. Lisanne de Munnik Kapelle 9. Bianca Broosus Anna Jacobapolder. 12 deelneemsters.
MTB. 1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom. 32 inschrijvingen.
SCOREBORD OOSTERHOUT:
TOP 5 JEUGDRENNER SIEM JANSEN (THOLEN) EN AMATEUR JACOB DE ROO (KAPELLE)5/6 jaar. 1. Casey Campbell Lommel 6. Anais Heijnen Hansweert. 27 deelnemers.
9/10jaar. 1. Seppe Ley Kontich 44. Jayden Tolleman Kwadendamme. 45 aanmeldingen.
11/12 jaar. 1. Midas v.d. Eynde Antwerpen 14. Nikita Walrave Wolphaartsdijk 20. Daan Mullaert Kapelle. 35 deelnemers.
13/14 jaar. 1. Sid van Lommel Wechelderzande. 20 inschrijvers.
15/16 jaar. 1. Joer Post Delfgauw. 11 deelnemers.
17 plus / A. 1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom 2. Jacob de Roo Kapelle 19. Nick de Munnik Kapelle 22. Denian Pieters Anna Jacobapolder 23. Joannathan Duinkerke Goes. 25 inschrijvers.
Vrouwen. 1. Britt Kooremans Rijkevorsel 6. Lisanne de Munnik Kapelle 7. Maud Struijk Nieuwerkerk. 8 inschrijvingen.
MTB. 1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom.
ELENA VAN DER VEKEN TEKENT VOOR ZEEUWSE WINST IN BREDA
5/6 jaar met 28 deelnemers. 1. Floor Groffen Riel.
7/8 jaar met 36 inschrijvers. 1. Gust Mols Poederlee 9. Siem Jansen Tholen.
9/10 jaar met 53 aanmeldingen. 1. Tijn Groffen Riel 53. Jayden Tolleman Kwadendamme.
11/12 jaar met 33 vertrekkers. 1. Jarno Leenaerts Achtmaal
8. Nikita Walrave Wolphaartsdijk 17. Daan Mullaert Kapelle.
13/14 jaar met 30 deelnemers. 1. Jop van den Biggelaar Galder
12. Florian Doens Oostburg 13. Melvin Couque Oostburg 29. Max van Eijk Poortvliet.
15/16 jaar met 17 inschrijvingen. 1. Delano Heeren Sprundel 5. Sam Mullaert Kapelle.
17 plus met 34 starters. 1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom
2. Mees de Vos Heinkenszand 4. Luca v.d. Veken Sint Jansteen 6. Jacob de Roo Kapelle 7. Renzo Moretti Kapelle
20. Wim Breunesse Vlissingen 23. Nick de Munnik Kapelle 30. Denian Pieters Anna Jacobapolder.
45 plus met 18 aanmeldingen. 1. Erwin Bollen Diepenbeek 13. Guido Mullaert Kapelle.
Vrouwen met 14 inschrijvers.
Podiumfoto: 1. Elena v.d. Veken Sint Jansteen 2. Lore de Geest Puurs 3. Britt Kooremans Rijkevorsel
11. Maud Struijk Nieuwerkerk 12. Lisanne de Munnik Kapelle.
MTB met 31 starters. 1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom.
TWEE ZEEUWSE PODIUMPLAATSEN IN SCHIJF
Fotografie: Michel Couque / Facebook. Bij de achtste wedstrijd in Schijf stonden 243 renners op de inschrijflijsten. De Zeeuwse top 10 plaatsen werden bezet door Anais Heijnen, Bjorn Wisse, Melvin Couque, Sam Mullaert, Jacob de Roo, Guido Mullaert, Lisanne de Munnik en Maud Struijk.
* 5 / 6 jaar (30)
1. Casey Campbell Lommel 7. Anais Heijnen Hansweert.
* 7 / 8 jaar (32)
1. Wout Broeckx Wortel 13. Siem Jansen Tholen.
* 9 / 10 jaar (44)
1. Seppe Ley Kontich 42. Daniel Maes Heinkenszand 43. Jayden Tolleman Kwadendamme.
* 11 / 12 jaar (32)
1. Rune Kools Rijkevorsel
4. Bjorn Wisse Rilland (foto) 11. Nikita Walrave Wolphaartsdijk 19. Daan Mullaert Kapelle.
* 13 / 14 jaar (22)
1. Raf Bastiaansen Sprundel 9. Melvin Couque Oostburg 19. Max van Eijk Poortvliet.
* 15 / 16 jaar (13)
1. Joer Post Delfgauw
2. Sam Mullaert Kapelle 3. Brent Jongenelen Steenbergen
* 17 plus / A (24)
1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom
2. Jacob de Roo Kapelle 3. Danny Langenberg Tilburg.
19. Nick de Munnik Kapelle 22. Denian Pieters Anna Jacobapolder.
* 45 plus / B (15)
1. Erwin Bollen Diepenbeek 10. Guido Mullaert Kapelle.
* Vrouwen (10)
1. Britt Kooremans Rijkevorsel 7. Lisanne de Munnik Kapelle 9. Maud Struijk Nieuwerkerk (foto)
* MTB (21)
1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom.
ZEGE JACOB DE ROO EN PODIUMPLAATS MAIKE TAZELAAR IN GALDER
* Fotografie : 21 Adventures *
Bij de Galderse Meren werd op een parcours van 2,7 km. vol overgave gestreden voor de beste resultaten. Bij de huldigingen was er een Zeeuwse hoofdprijs met Jacob de Roo uit Kapelle als triomfator in de A categorie. Maike Tazelaar (Colijnsplaat) kwam als tweede binnen bij de 15/16 jarigen.
5 en 6 jaar. 1. Casey Campbell Lommel 10. Annais Heijnen Hansweert. 26 inschrijvingen.
7 en 8 jaar. 1. Wout Broeckx Wortel 15. Siem Jansen Tholen 30 aanmeldingen.
9 en 10 jaar. 1. Seppe Ley Kontich 47. Jayden Tolleman Kwadendamme. 47 deelnemers.
11 en 12 jaar. 1. Olivier Klippel Sprundel 8. Nikita Walrave Wolphaartsdijk (foto Facebook)
24. Daan Mullaert Kapelle. 37 inschrijvers.
13 en 14 jaar. 1. Jop v.d. Biggelaar Galder 28. Max vn Eijk Poortvliet 32 vertrekkers.
15 en 16 jaar. 1. Joer Post Delfgauw 2. Maike Tazelaar Colijnsplaat 4. Sam Mullaert Kapelle 6. Teun Paaimans Kapelle. 17 aanmelders.
45 plus. 1. Danny Langenberg Tilburg 16. Guido Mullaert Kapelle. 22 deelnemers.
Vrouwen. 1. Britt Kooremans Rijkevorsel 9.Lisanne de Munnik Kapelle 11. Maud Struijk Nieuwerkerk. 11 inschrijvingen.
MTB 17 plus. 1. Kevin Ysenbaardt Kalmthout. 27 aanmeldingen.
ZEGGE : 7 ZEEUWEN IN TOP 10 DOOR BRABANTSE MODDER
5/6 jaar (28) 1. Casey Campbell Lommel 9. Anais Heijnen Hansweert.
7/8 jaar (26) 1. Leon Kouwenbergh Stabroek 5. Siem Jansen Tholen.
9/10 jaar (41) 1. Phill Vinck Kalmthout 39. Daniel Maes Heinkenszand.
11/12 jaar (28) 1. Midas van den Eynde Antwerpen
13. Nikita Walrave Wolphaartsdijk 15. Daan Mullaert Kapelle.
13/14 jaar (23) 1. Noah Epping Gouda 8. Melvin Couque Oostburg (foto) 22. Max van Eijk Poortvliet.
15/16 jaar (14) 1. Joer Post Delfgauw 9. Sam Mullaert Kapelle.
17 plus (18) 1. Brent de Bie Malle
9. Wim Breunesse Vlissingen 15. Nick de Munnik Kapelle 16. Denian Pieters Anna Jacobapolder.
45 plus (18) 1. Erwin Bollen Diepenbeek
11. Guido Mullaert Kapelle.
Vrouwen (10) 1. Marije van Dun Dorst
5. Lisanne de Munnik Kapelle 9. Maud Struijk Nieuwerkerk.
MTB 17 plus (24) 1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom.
27 ZEEUWEN IN WOLPHAARTSDIJK.
WINST VOOR BJORN, SVEN & NICK WISSE EN MEES DE VOS
* Foto : Michel Nuijten *
De wedstrijd in Wolphaartsdijk over het Meerkoet parcours op zondag 29 oktober
was voor de Zeeuwse veldrijders een duel in hun thuisprovincie.
5/6 jaar. 21 inschrijvingen. 1. Casey Campbell Lommel
4. Wannes Ars Goes 7. Anais Heijnen Hansweert 17. Sera Maes Heinkenszand.
7/8 jaar. 27 aanmeldingen. 1. Gust Mols Poederlee 11. Siem Jansen Tholen 24. Lucas Couque Oostburg.
9/10 jaar. 40 deelnemers. 1. Seppe Ley Kontich 35. Daniel Maes Heinkenszand 40. Jayden Tolleman Kwadendamme.
11/12 jaar. 30 inschrijvers. 1. Bjorn Wisse Rilland 10. Nikita Walrave Wolphaartsdijk 20. Daan Mullaert Kapelle.
13/14 jaar. 19 vertrekkers. 1. Sven Wisse Rilland 10. Melvin Couque Oostburg.
* Foto : Marlies Wisse *
17 plus. 25 starters. 1. Mees de Vos Heinkenszand 4. Jacob de Roo Kapelle 16. Wim Breunesse Vlissingen 22. Nick de Munnik Kapelle.
45 plus. 19 deelnemers. 1. Gert de Cnodder Vorselaar 3. Kees Reijnhout Wolphaartsdijk.
* Foto : Michel Nuijten *
Vrouwen (11 deelneemsters). 1. Britt Kooremans Rijkevorsel 2. Melissa Nuijten Heinkenszand 5. Senna Klaasse Heinkenszand 7. Maud Struijk Nieuwerkerk 9. Lisanne de Munnik Kapelle.
MTB 17 plus. 21 aanmelders. 1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom 6. Diego Sandee Geersdijk.
ZEEUWEN BJORN WISSE EN BEN DE ROOS IN TOP 5 ROOSENDAAL
De grote wieler familie van de WBVC was op zondag 22 oktober te gast op het Wieler Experience Roosendaal. De begeleiders en supporters zagen weer leuke wedstrijden op een prachtig parcours met veel jeugdfietsers op de startlijsten.
5/6 jaar (28)
1. Floor Groffen Riel 11. Anais Heijnen Hansweert 25. Sera Maes Heinkenszand.
7/8 jaar (26)
1. Gust Mols Poederlee 9. Siem Jansen Tholen (foto)
9/10 jaar (49)
1. Seppe Ley Kontich 44. Daniel Maes Heinkenszand 46. Jayden Tolleman Kwadendamme.
11/12 jaar (35)
1. Jarno Leenaerts Achtmaal 5. Bjorn Wisse Rilland (foto) 25. Daan Mullaert Kapelle.
13/14 jaar (32)
1. Stijn van Dongen Gilze 31. Max van Eijk Poortvliet.
15/16 jaar (18)
1. Lorenz Ivens Lichtaart 5. Ben de Roos Domburg 6. Teun Paaimans Kapelle 9. Sam Mullaert Kapelle.
17 plus (28)
1. Joerie Lambrechts Kalmthout 7. Jacob de Roo Kapelle 22. Nick de Munnik Kapelle.
45 plus (30)
1. Danny Langenberg Tilburg 19. Guido Mullaert Kapelle.
Vrouwen (15)
1. Britt Kooremans Rijkevorsel 8. Lisanne de Munnik Kapelle 10. Maud Struijk Nieuwerkerk.
MTB 17 plus (30)
1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom 23. Ruben van Aart Rilland.
SAM MULLAERT (KAPELLE) WINT IN NAT FIJNAART OP MODDER PARCOURS
Fotografie : Facebook
5/6 jaar. 27 deelnemers. 1. Casey Campbell Lommel 23. Sera Maes Heinkenszand.
7/8 jaar. 31 aanmeldingen. 1. Gust Mols Poederlee 7. Siem Jansen Tholen.
9/10 jaar. 35 inschrijvingen. 1. Seppe Ley Kontich 33. Daniel Maes Heinkenszand 34. Jayden Tolleman Kwadendamme.
11/12 jaar. 26 deelnemers. 1. Fedde Wouters Alphen 13. Daan Mullaert Kapelle.
13/14 jaar. 20 aanmeldingen. 1. Tobe v.d. Pas Kapellen 8. Florian Doens Oostburg 17. Max van Eijk Poortvliet.
15/16 jaar. 14 aanmeldingen. 1. Sam Mullaert Kapelle.
17 plus. 20 inschrijvers. 1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom 15. Nick de Munnik Kapelle.
45 plus. 22 vertrekkers. 1. Ron Veeke Sprundel 7. Kees Reijnhout Wolphaartsdijk 9. Guido Mullaert Kapelle.
Vrouwen. 15 aanmeldingen. 1. Katrien Thijs Kalmthout 8. Lisanne de Munnik Kapelle.
MTB 17 plus. 27 deelnemers. 1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom.
MELISSA NUIJTEN (HEINKENSZAND) WINT BIJ WBVC IN BERGEN OP ZOOM
Bij de tweede crossdag in Bergen op Zoom stonden 280 veldrijders op de startlijsten.
In de bossen bij Lievensberg was er weer volop strijd op een prachtig parcours naast de snelweg A58.
5/6 jaar (25 deelnemers) 1. Casey Campbell Lommel 20. Sera Maes Heinkenszand.
7/8 jaar (23) 1. Stan Hannes Essen 6. Siem Jansen Tholen 19. Lucas Couque Oostburg.
9/10 jaar (39) 1. Liam Wijnants Merksplas 18. Fedde v.d. Bergen Yerseke 36. Daniel Maes Heinkenszand 37. Jayden Tolleman Kwadendamme.
13/14 jaar (35) 1. Stijn van Dongen Gilze 14. Melvin Couque Oostburg 34. Max van Eijk Poortvliet.
15/16 jaar (23) 1. Joer Post Delfgauw 2. Sam Mullaert Kapelle 7. Teun Paaimans Kapelle 12. Ben de Roos Domburg.
45 plus (22) 1. Danny Langenberg Tilburg 9. Kees Reijnhout Wolphaartsdijk 16. Guido Mullaert Kapelle.
Vrouwen (15) 1. Melissa Nuijten Heinkenszand 8. Senna Klaasse Heinkenszand 12. Maud Struijk Nieuwerkerk 14. Lisanne de Munnik Kapelle.
MTB 17 plus (32) 1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom 7. Niels den Hollander Oostkapelle 25. Michel Nuijten Heinkenszand.
START WBVC IN RUCPHEN : PODIUM ZEEUWEN JENS DEKKERS EN SAM MULLAERT
De West Brabantse Veldrit Competitie opende het seizoen 2023 in Rucphen.
Op het Baanvelden circuit stonden tientallen veldrijders uit West Brabant, Zeeland en Belgie
klaar voor een nieuwe uitdaging binnen de WBVC.
5/6 jaar: 1. Floor Groffen Riel 9. Anais Heijnen Hansweert 18. Sera Maes Heinkenszand. 21 deelnemers.
7/8 jaar: 1. Stan Hannes Essen 13. Siem Jansen Tholen (foto) 27 inschrijvingen.
9/10 jaar: 1. Seppe Ley Kontich 42. Daniel Maes Heinkenszand 44. Jayden Tolleman Kwadendamme. 46 aanmeldingen.
11/12 jaar: 1. Olivier Klippel Sprundel 2. Jens Dekkers Ijzendijke 14. Nikita Walrave Wolphaartsdijk 31. Daan Mullaert Kapelle. 35 deelnemers.
13/14 jaar: 1. Stijn van Dongen Gilze 24. Max van Eijk Poortvliet. 24 inschrijvingen
15/16 jaar: 1. Delane Heeren Sprundel 2. Sam Mullaert Kapelle. 16 aanmeldingen.
17 plus: 1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom 5. Jacob de Roo Kapelle 8. Koen Reijnhout Wolphaartsdijk. 27 deelnemers.
45 plus: 1. Danny Langenberg Tilburg 7. Kees Reijnhout Wolphaartsdijk 18.Guido Mullaert Kapelle. 26 inschrijvingen.
Vrouwen: 1. Eltina van Wijk Krimpen a.d. Ijssel 8. Lisanne de Munnik Kapelle 10. Maud Struijk Nieuwerkerk. 11 aanmeldingen.
MTB 17 plus: 1. Kelvin Bakx Bergen op Zoom 5. Niels de Hollander Oostkapelle 26. Ruben van Aart Rilland 27. Ludwig Walrave Wolphaartsdijk. 35 deelnemers. (1 oktober 2023)
* KALENDER 2023 *
1 oktober Rucphen Baanvelden Willebrord Wil Vooruit
8 oktober Bergen op Zoom Lievensbergbos
15 oktober Fijnaart
22 oktober Roosendaal Wielerexperience
* 29 oktober
Wolphaartsdijk
Recreatieterrein De Meerkoet bij Veerse Meer *
5 november Zegge Kapelstraat
12 november Galder Galderse Meren
19 november Schijf Heiberg
26 november Breda Terheijdenseweg WV Breda
3 december Oosterhout WV de Jonge Renner
10 december Rijsbergen Burg. N.de Jaegerplein
17 december Eindcross in Huijbergen bij Tiestenberg.
* STARTTIJDEN 2023 *
* Nieuwe Leiderstrui 2023 ontworpen door Reysport in Wolphaartsdijk *
* WEST BRABANTSE VELDRIT COMPETITIE 2022.
* ZEEUWSE EINDWINST : SAM MULLAERT EN AIMEE SCHOE.
* Happy Dog Eindklassementen 2022 *
5 en 6 jaar:
1. Casey Campbell (Lommel) 505 pnt.
7 en 8 jaar:
1. Jack Leon Merken (Brecht) 500 pnt.
15. Siem Jansen (Tholen) 241 pnt.
25. Daniel Maes (Heinkenszand) 129 pnt.
9 en 10 jaar:
1. Olivier Klippel (Sprundel) 540 pnt.
11 en 12 jaar:
1. Stijn van Dongen (Gilze) 515 pnt.
13. Nikita Walrave (Wolphaartsdijk) 260 pnt.
22. Max van Eijk (Poortvliet) 126 pnt. 23. Daan Mullaert (Kapelle) 126 pnt.
13 en 14 jaar:
1. Sam Mullaert (Kapelle) 512 pnt.
15 en 16 jaar:
1. Joer Post (Delfgauw) 515 pnt.
5. Teun Paaimans (Kapelle) 348 pnt. 6. Ben de Roos (Domburg) 345 pnt.
Categorie 17 plus:
1. Mike Deutekom (Oss) 492 pnt.
Categorie 45 plus:
1. Danny Langenberg (Tilburg) 527 pnt.
7. Kees Reijnhout (Wolphaartsdijk) 344 pnt.
Vrouwen:
1. Aimee Schoe (Wemeldinge) 505 pnt.
2. Melissa Nuijten (Heinkenszand) 479 pnt.
8. Lisanne de Munnik (Kapelle) 308 pnt. 10. Maud Struijk (Nieuwerkerk) 284 pnt.
MTB 17 plus:
1. Kelvin Bakx (Bergen op Zoom) 540 pnt.
5. Diego Sandee (Geersdijk) 389 pnt.
* DRIE ZEEUWSE ZEGES BIJ WBVC IN WOLPHAARTSDIJK 2022 *
Op zondag 30 oktober 2022 was de WBVC te gast in Zeeland.
Op het Meerkoet parcours bij Wolphaartsdijk rapporteerde de jury weer Zeeuwse successen met overwinningen en ereplaatsen.
Melissa Nuijten (Heinkenszand), Bjorn Wisse (Rilland) en Sam Mullaert uit Kapelle
zegevierden in hun thuisprovincie aan de boorden van het Veerse Meer.
5/6 jaar met 15 deelnemers. 1. Sietse Backx (Kalmthout) 2. Casey Campbell (Lommel) 3. Warre Haverans (Lille) 13. Vajen Couque (Oostburg / foto)
7/8 jaar - 33 inschrijvingen. 1. Jack Leon Brands (Brecht) 2. Wout Broeckx (Wortel) 3. Nand Asselberghs (Broechem) 16. Siem Jansen (Tholen) 30. Daniel Maes (Heinkenszand) 31. Lucas Couque (Oostburg)
9/10 jaar 32 aanmeldingen. 1. Bjorn Wisse (Rilland / foto) 2. Jarno Leenaerts (Achtmaal) 3. Olivier Klippel (Sprundel)
11/12 jaar 35 deelnemers. 1. Stijn van Dongen (Gilze) 2. Joren Celen (Tessenderlo) 3. Gijs v.d. Biggelaar (Galder) 6. Florian Doens (Oostburg) 9. Melvin Couque (Oostburg) 14. Nikita Walrave (Wolphaartsdijk)
13/14 jaar met 31 starters. 1. Sam Mullaert (Kapelle) 2. Josse Jacobs (Rijkevorsel) 3. Nick Verkleij (Gouda) 4. Sven Wisse (Rilland)
15/16 jaar 20 inschrijvingen. 1. Joer Post (Delfgauw) 2. Tibau Nuyts (Vorselaar) 3. Teun Paaimans (Kapelle) 4. Maike Tazelaar (Colijnsplaat) 9. Ben de Roos (Domburg) 12. Renzo Moretti (Kapelle)
17 plus 24 vertrekkers. 1. Roy de Ryck (Essen / foto) 2. Mike Deutekom (Oss) 3. Mees de Vos (Heinkenszand) 9. Jacob de Roo (Kapelle)
45 plus 20 deelnemers. 1. Danny Langenberg (Tilburg / foto) 2. Gert de Cnodder (Vorselaar) 3. Ron Veeke (Schijf) 8. Kees Reijnhout (Wolphaartsdijk)
Vrouwen met 12 deelneemsters. 1. Melissa Nuijten (Heinkenszand) 2. Aimee Schoe (Wemeldinge) 3. Yvonne de Vet (Gilze) 10. Lisanne de Munnik (Kapelle) 12. Maud Struijk (Nieuwerkerk)
MTB 28 inschrijvingen. 1. Kelvin Bakx (Bergen op Zoom) 2. Jordy Verkleij (Gouda) 3. Wim van Roey (Beerse) 8. Diego Sandee (Geersdijk) 9. Rocco Scholten (Goes) 20. Ludwig Walrave (Wolphaartsdijk) 26. Jan de Jager (Wolphaartsdijk). (30 oktober 2022)