* Oktober - Zeeland op de Fiets

* ZEELAND OP DE FIETS *
Ga naar de inhoud
* Fiets Agenda Zeeland 2021 : OKTOBER.       * Tips en Evenementen : info@zeelandopdefiets.nl





KIJKTIP : WIELRENNEN EN VELDRIJDEN OP TV



Omroep Zeeland Sport op TV:
Elke zondag na 'Zeeland Nu' van 18.00 uur.







zaterdag 16 oktober
Zwolle      Wielerklassieker     61 ste Craft Ster van Zwolle
Zeeuwse renners: Tim van Dijke, Thijs de Lange, Nick v.d. Lijke, Wesley Mol en Jesse Raas.
start 12.00 uur Grote Kerkplein  -  finish rond 16.30 uur op Ceintuurbaan bij Isala.





zaterdag 16 oktober
Walcheren    Sint Laurens      
sportpark De Brigge     10.00 - 11.00 uur
Korfbalvereniging Ondo presenteert een Uurtje Sporten:
Recreatieve Fietstochten op mountainbike en racefiets.







zaterdag 16 oktober
Goes Zuid     Skeelerbaan    9.30 - 11.00 uur
Open Training Team Jumbo Visma Academy en ZRTC Theo Middelkamp
jongeren tussen 13 en 18 jaar kunnen kennismaken met de wielersport.







zondag 17 oktober
Zeeuws Vlaanderen    Philippine      Waterpoortstraat

Topklassieker Omloop van de Braakman,
onderdeel van de nieuwe Schwalbe Topcompetitie.

Timo de Jong (Goes) en Jarno Mobach (Philippine) op startlijst.

afstand 186 km over kasseien en polderstroken.
start: 12.30 uur - finish rond 17.00 uur

Bekijk speciale pagina met favorieten en ploegen:







Foto : Organisatie
zondag 17 oktober
Middelburg     Guided City Bike Tour
op de Fiets de hoofdstad van Zeeland ontdekken
en genieten van verborgen plekjes.
vertrek 13.00 uur
Reserveren en info : Bel Eef  06-52652939






zondag 17 oktober
Fijnaart     Kadedijk     Evenemententerrein
Veldrijden
3de wedstrijd West Brabantse Veldrit Competitie WBVC
jeugd: 10.45 uur         middagprogramma:  13.15 uur






zondag 17 oktober
Drenthe     Peize
NK Tijdrijden 15/18 jarigen
Starttijden 10 Zeeuwse renners:







zaterdag 23 oktober
Middelburg      Kruitmolenlaan       Bowlingcentrum de Kruitmolen
Repaircafe met o.m. reparatie Fietsen      10.00 - 15.00 uur






zaterdag 23 oktober
Walcheren    Sint Laurens      
sportpark De Brigge     10.00 - 11.00 uur
Korfbalvereniging Ondo presenteert een Uurtje Sporten:
Recreatieve Fietstochten op mountainbike en racefiets.







zaterdag 23 oktober
Goes Zuid     Skeelerbaan    9.30 - 11.00 uur
Open Training Team Jumbo Visma Academy en ZRTC Theo Middelkamp
jongeren tussen 13 en 18 jaar kunnen kennismaken met de wielersport.







zaterdag 23 oktober
Tholen     Stevinweg     8.00 - 10.00 uur
Stichting Fietsen op Tholen : Graveltocht
Routes 40, 65, 100 km  uitgepijld en in gps.







zaterdag 23 oktober
Wemeldinge     Mountainbiken
  eerste wedstrijd ATB Wintercompetitie Zeeland
12.30 uur jeugd       middagprogramma vanaf 14.00 uur






zondag 24 oktober
Oosterhout    Bredaseweg    
Veldrijden
4de wedstrijd West Brabantse Veldrit Competitie WBVC
jeugd: 10.45 uur         middagprogramma:  13.15 uur






vrijdag 29 oktober
Frankrijk      Mont Ventoux
"Walcheren voor Lotgenoten" gaat Fietsen, wandelen en hardlopen voor De Lotgenoten Nederland.
Goede Doel : organiseren verwendagen voor kinderen van ouders met kanker.







vrijdag 29 en zaterdag 30 oktober
Terneuzen - Sas van Gent - Philippine
Wielrennen : H4A Beloftenweekend
U23 Road Series.
2 etappes in lijn en 1 tijdrit.
organisatie: Wielercomite Philippine






zaterdag 30 en zondag 31 oktober     9.00 uur
Drenthe      Wijster     Col du VAM
Nederlandse Loterij NK Wielrennen
Nieuwelingen  -  Junioren  -  Elite zonder contract






zaterdag 30 oktober
Wolphaartsdijk     recreatieterrein de Meerkoet
Mountainbiken    Offroad Veld Weekend         
Stichting Wielersport Wolphaartsdijk

2de wedstrijd ATB Wintercompetitie Zeeland
12.30 uur  jeugd     middagprogramma vanaf 14.00 uur






zondag 31 oktober
Wolphaartsdijk      recreatieterrein De Meerkoet
Offroad Veld Weekend        Stichting Wielersport Wolphaartsdijk

5 de wedstrijd West Brabantse Veldrit Competitie WBVC
jeugd: 10.45 uur         middagprogramma:  13.15 uur







Terug naar de inhoud