* Haamstede Criterium - Zeeland op de Fiets

* Z E E L A N D OP DE FIETS *
Ga naar de inhoud
* Wielrennen  : Burgh Haamstede  >  Criterium KNWU.





ZATERDAG 3 AUGUSTUS CRITERIUM KNWU IN BURGH HAAMSTEDE

zaterdag 3 augustus 2024
Burgh Haamstede      Wielrennen KNWU     19.00 uur  
Avondcriterium met Zeeuwse elite - beloften - amateurs.







* KNWU RONDE VAN BURGH HAAMSTEDE:

LARS OREEL WINT 40 STE EDITIE IN 2022.





Op 31 augustus 1968 werd Cees van Dorst als winnaar gehuldigd van de eerste ronde van Burgh Haamstede. Wim Deelen kwam als tweede binnen en Piet Legierse werd derde in het Schouwse toeristendorp.

2-8-1969     Theo van Poecke     Ko de Vrieze     Bob Kroonen

31-7-1970    Cees Priem     Theo van Poecke     Anton Konings

16-7-1971     Henk Stander      Toine van den Bunder     Aad van den Hoek

7-7-1972     Peer Maas     Tonny Huijzen      Lou Verweij

6-7-1973      Gerard van Geloof     John Konings      Bert Broeren

6-7-1974     Adrie Deusing      Marcel Rehorst      Gerard van Geloof

19-7-1975     Toine van den Bunder     Johnny Konings    Cees Spaans

9-7-1976      Ad Prinsen      Sylvester Aarts     Tonny Huijzen



10-9-1977     Antoon van der Steen     Mario van Vlimmeren     Wim de Waal

4-8-1990     Anton Tak      Antoon van der Steen        Patrick van Passel

3-8-1991     Roy Bogaert     Peter Mol     Francois Franse

1-8-1992     Koos Moerenhout     Francois Franse      Davy Dubbeldam

7-8-1993     Peter Mol      Marcel Remijn     Vital Timmermans





6 augustus 1994
    1. Bob Rasenberg  (Terheijden)       2. Ludo van Overveld  (Schijf)      3. Ludwig Reijnen (Tilburg)


5-8-1995     Bob Rasenberg     Vital Timmermans      Marco Luyten

3-8-1996     Wilfried Bastiaanse      Marco Luyten     Johnny van de Klooster     Elite

1-8-1998      Lennart van Drimmelen      Peter Heeren     Rene Kroes     Elite/neo



7-8-1999     Francois Franse     Twan den Braber     John Leijs     Elite/neo

5-8-2000     Marc Blok      Jean-Pierre Verstraten      Michel Rommers      Elite/neo

4-8-2001     Werner van Zimmeren     Dennis Raadtgever     Ronald Krijnen     Elite/neo

3-8-2002      Marco Luyten       Camiel van den Bergh     Jean-Pierre Verstraten     Elite/neo

2-8-2003     Jan Hordijk      John Leijs    Louis de Koning      Elite/beloften

7-8-2004     Wilfried Bastiaanse     Edward Farenhout    Nico Vuurens    Elite/beloften


6-8-2005     25 ste editie
1. Gideon de Jong        2. Reinier Honig       3. Martijn Maaskant       Elite/beloften

5-8-2006     Bart Vendrig      Martijn Simons     Werner van Zimmeren     Elite/beloften




4-8-2007     Johnny Hoogerland      Gerhard Klijmhout     Peter van Agtmaal      Elite/beloften

2-8-2008    Johnny Hoogerland     Martijn Simons     Wally Buurstede      Elite/beloften

1-8-2009     Bart Vendrig       Ferdinand Boogaard      Ronald Roos (B)     Elite/beloften

7-8-2010     Tim Nederlof      Dennis Raadtgever      Jeroen Boelen     Elite/beloften

6-8-2011    Tim Nederlof     Gerhard Joling     Tjeerd Dudok     Elite/beloften

4-8-2012    Bart Vendrig     Gerwin de Regt    Ramon Vleugel      Elite/beloften

3-8-2013     Bart Vendrig        Brian van Goethem      Aron Kremer     Elite/beloften

2-8-2014     Eddy van IJzendoorn      Bart Vendrig      Michel Stroosnijder     Elite/beloften



1-8-2015     Paul Moerland      Arno Kleinjan      Dante de Ruysscher      Elite/beloften

6-8-2016    Jos Koop     Koen van de Klundert      Michel Stroosnijder      Elite/beloften

5-8-2017     Maarten van Trijp    Thijs de Lange     Witten Anthonise     Elite/beloften

4-8-2018     Eddy Godde      Sjors Handgraaf    Robert Berk      Elite/beloften








3 augustus 2019
1. Jordi Talen    2.  Eloy Raas     3.  Sjors Handgraaf        Elite/beloften.




40 ste editie op 6 augustus 2022:
1. Lars Oreel   (ZRTC Theo Middelkamp)      
2. Nick van der Lijke     3. Lennart van Houwelingen.






* PODIUM RICO VAN DAMME (YERSEKE / foto)
IN CRITERIUM BURGH HAAMSTEDE 2023 *


Boris Romers van Willebrord Wil Vooruit won in augustus 2023 de Ronde van Burgh Haamstede die voor de 41 ste keer op de wielerkalender van de KNWU stond. In het natte Duivelandse toeristendorp moesten de 30 renners 32 ronden afwerken met een totale afstand van 80 km. Rico van Damme (foto) uit Yerseke mocht naar het podium en was met zijn de derde plaats de eerste Zeeuw.
 
Top 10:  1. Boris Romers  (Rozenburg)  1.50.00      2. Rick van der Poel  (Papendrecht) op 2 sec     3. Rico van Damme  (Yerseke) op 5 sec. 4. Eloy Raas op 6 sec.      5. Delano Swenne op 6 sec.     6. Witten Anthonise op 6 sec.      7. Lennart van Houwelingen op 7 sec.     8. Jordan Koster op 8 sec.      9. Frits van Gemeren op 8 sec.    10. Simon Haberlah op 9 sec.      (5 augustus 2023)






Terug naar de inhoud