* Criteriums ZD Beveland - Zeeland op de Fiets

Zeeland op de Fiets
Ga naar de inhoud
* Fietshistorie Zeeland  :  Amateur Criteriums Zuid Beveland.

Bronnen : Sjaak den Herder (Middelburg), dag & weekbladen, diverse wielerarchieven.

Reacties : info@zeelandopdefiets.nl




KWADENDAMME : JO DE ROO WINT EERSTE AMATEURCRITERIUM IN 1957

In Kwadendamme konden de organisatoren altijd veel Zeeuwse amateurs op de startlijst zetten. Bij de eerste editie op 30 juni 1957 werd topper Jo de Roo (foto) als winnaar gehuldigd met naast hem op het podium Werner Swaneveld en Jaap Huissoon. Op de erelijst staan opvallend veel winnaars die later doorstroomden naar de profs zoals Jo de Roo, Wim de Waal, Jan Raas, Heddie Nieuwdorp, Peter Hoondert en Johnny Hoogerland.

 Podium Kwadendamme:
 
30-6-1957     Jo de Roo     Werner Swaneveld      Jaap Huissoon
 
24-5-1970      Henk Stander     A. Cardol       Jan Schelling
 
23-5-1971     Toine van den Bunder      Cees Priem       Peter Remijn
 
23-7-1972     Wim de Waal     Janus van Tol     Jan Raas


 2 september 1973
1. Jan Raas  (tweede positie)     2. Leon Strobbe     3. Frits Hoogerheide

 
5-5-1974     Jan Raas     Tonny Huijzen     Roy Schuiten
 
4-5-1975      Michel Jacobs      Tonny Huijzen      Johnny Verbeke
 
2-5-1976      Bart van Est      Johnny Verbeke      Gerrie St. Nicolaas

 19-6-1977     Gerrie Sint Nicolaas     Thijs Fase    Wim Jeremiasse
 
30-7-1982     Wim Lugtenburg      Kees de Nooijer      Tonny Huijzen
 
29-7-1983      Ad Dekkers      Theo Appeldoorn     Bart van Est
 
27-7-1984     Reinier Valkenburg     Pierre Raas     Karel van Goethem



 26 juli 1985
1. Karel van Goethem (rechts)     2. Patrick Tolhoek      3. Bart van Est

 
1-8-1986      Edwin Rovers     Pierre Raas       Cees Vleugel
 
17-5-1987      Heddie Nieuwdorp      John de Crom       Paul Barten
 
22-5-1988      Jan Goedendorp      Richard de Vrieze      Ad Polak
 
14-5-1989      Francois Franse      Antoine Goense       Cees Schouwenaar
 
6-5-1990      Patrick van Passel      John de Crom       Kees Schouwenaar

 
5-5-1991    Francois Franse     Wilfried Geijs      John de Crom
 
3-5-1992     Ton Verhoeven     Wilfried Geijs       Jacco Schroevers
 
2-5-1993      Niels van Elzakker     Patrick van Passel      Wilfried Bastiaanse



 1 mei 1994
1. Peter Hoondert    2. Patrick van Passel    3. Peter Mol

 
28-5-1995      Vital Timmermans      Henk van Hees      Jos Schipper
 
14-4-1996      Michel Rommers     Antoine Goense     Francois Franse    Elite
 
13-4-1997     Antoine Goense      Richard Visscher      Walter Schmid       Elite/neo
 
3-5-1998       Jurgen de Jong      Francois Franse      Ruud Zijlmans      Elite/neo
 
2-5-1999     Wilfried Bastiaanse     Michel Rommers     Dennis Mesu      Elite/neo
 
7-5-2000     Robert Sienders    Bjorn Jansen        Richard Slabbekoorn     Elite/neo

 
6-5-2001    Martijn Alberts      Richard Slabbekoorn     Gerwin de Regt     Elite/neo
 
5-5-2002        Johan Peemen  Rene Smits     Michel Sijmens     Elite/neo
 
29-5-2003         Johan Peemen      Peter Mol     Dirk van Dam      Elite/beloften
 
20-5-2004        Michiel Sijmens     Raynold Smith (Z.Afr.)     Pieter Israel      Elite/beloften
 
5-5-2005          Hans Timmermans     John van de Vreede      Jean-Pierre Verstraten     Elite/beloften
 
7-10-2006        Wouter Mol     Johnny Hoogerland     Rob Disseldorp     Elite/beloften
 
29-9-2007    Maurice Vrijmoed     Rob Disseldorp     Frank Wierstra     Elite/beloften


 27 september 2008
1. Johnny Hoogerland      2. Joost van Leijen     3. Ronald Roos (B)    Elite/Beloften

 26-9-2009     Peter Woestenberg      Michael Vingerling     Martijn Simons     Elite/beloften.







RIJKE HISTORIE RONDE VAN KRUININGEN

In het ruime archief van Wielercomite Rentoc Kruiningen liggen veel prachtige wielerverhalen. Spannend, amusant en informatief voor renners, supporters en (Zeeuwse) organisatoren. Bij het eerste amateur criterium in 1933 was de hoofdprijs voor John v.d. Boogert.
 
Bekijk de Fiets Historie Kruiningen op een speciale jubileumpagina bij Zeeland op de Fiets:


 





JOOP HULSHOF EERSTE TRIOMFATOR IN KLOETINGE

 
27-7-1946     Joop Hulshof    Emiel Verhoeckx      P. van Bruchem
 
26-4-1947     Piet de Vries      Harrie van de Elshout       Piet Sieveking
 
15-5-1948      Gerrit Voorting     Frans Vos      Wim van Est
 
11-6-1949     Hans Dekkers  (foto)      Rien van de Veeken      Arie Geluk.






 
 
THEO MIDDELKAMP WINT IN 1933 EERSTE RONDE VAN KRABBENDIJKE

 
08-10-1933  
1. Theo Middelkamp  (foto)    2. F. Weemaes      3. B. Francken     
afstand: 78,4 km      70 deelnemers.

 
5-8-1950    Antoon Verstraeten     Cor Witteveen     Jan Pafort
 
7-7-1951     Co Mangelaars     Jan Konings      Leo van de Brand
 
12-6-1954     Piet Maas     Jan Konings     Jan Westdorp.







NA OORLOGSE WIELERCRITERIUMS IN KAPELLE BEGONNEN IN SEPTEMBER 1945

De Zeeuwse wielersupporters konden in september 1945 naar de eerste amateurronde van Kapelle. Op 29 september waren de mooiste bloemen voor Marcel Thijsman. Dirk Jansen is de laatste op de erelijst met een zege in september 2016.

 29-9-1945       Marcel Thijsman (B)       Dietvorst      Aad Kloosterman
 
11-5-1946     Aad Klooosterman     Piet de Vries      N. de Kort
 
17-5-1947    Gerard van Beek     Piet de Vries      Jan de Turck
 
8-5-1948       Theo Alblas     Piet Verwijmeren      Wout Wagtmans
 
14-5-1949        Karel Kroon     Antoon Verstraeten      Theo Heijneman
 
20-5-1950     Wout Wagtmans    Marcel Verhoeven      De Doncker
 
12-5-1951     Leo Cantineau     Thijs Roks      Adri Suykerbuyk
 
30-4-1954        Leo van der Pluym      H.J. Kievits       J. Haverkamp
 
30-4-1955       Piet Maas      Piet Damen      Lambert Hendriks


12 mei 1956     
1. Jaap Bruggenkamp      2. Bertus de Vrie      3. Ab Geldermans


6-7-1963      Chris Duijker     Wim de Rooy      Siem Aarts


10 juli 1965        1. Rini Wagtmans      2. Marinus Hoogerland      3. Toon Schilperoord
 
25-6-1966     Bob Kroonen      Cees van Dorst       Ad van Overveld
 
10-6-1967     Cees Koeken       Gerard van Lith      Ko de Vrieze
 
22-6-1968      Gerard Krom      Bert van Dorth       Tonnie Barten
 
21-6-1969     Peter Vonck      Ko de Vrieze      Cees van Dongen
 
2-5-1970      Peter Remijn      Kas Fiktorie        Ko Tolhoek


 1 mei 1971    1.  Peer Maas      2. W. de Wouw      3. Ko Blok

 
20-5-1972      
Henk Stander       Cees Priem       Wim de Waal


19 mei 1973       
1. Wim de Waal      2. Ad Kraus      3. Piet Franken

 
18-5-1974       Jan Raas       Toine van den Bunder       Roy Schuiten
 
10-5-1975      Sylvester Aarts     W. Veenboer       Cees Spaans
 
22-5-1976      Heddie Nieuwdorp      Thijs Fase       Twan Verheezen
 
10-6-1978      Mario van Vlimmeren      Ad Tak      Jacques van Meer


 9 juni 1979
1. Thijs Fase       2. Herman Frijters      3.Gerrit van Geloof

 7-6-1980      Wim de Waal      Tonny Huijzen       Theo Appeldoorn
 
10-6-2000      Peter Heeren      Francois Franse       Rein Jan Elenbaas     Elite/neo
 
17-09-2016     Dirk Jansen       Thijs Al      Jelle Veraart    A amateurs.







VEEL ZEEUWSE WINNAARS IN AMATEURONDE HEINKENSZAND VAN 1954 TOT 2019




 Na het eerste amateurcriterium in Heinkenszand op 10 juli 1954
werd de 22 jarige Belg Gentiel Saelens uit Zelzate als winnaar gehuldigd.
De troostprijzen kwamen in handen van Renee Martens en Theo Timmermans.

 19-5-1955      Adrianus Wuyts      Paul Rijnvos         Kees van de Zande
 
5-10-1955    Jan Westdorp      Jaap Huissoon       Rien Verhelst

7 juli 1956    
eerste rit:   1. Jaap Huissoon  (foto)      2. Jaap Bruggenkamp     3. Rien van Griensven   
 
   tweede rit:     1. Piet Damen       2. J. Kersten      3. Fred Liebrechts    
 
Eindklassement:
1. Jaap Bruggenkamp     2. Geurt Pos      3. Fred Liebrechts

 
19-4-1969    Anton Konings      Hennie van Zandbeek       Ad van Overveld
 
2-10-1971     Cees Koeken      Cees Priem      Henk van der Laar
 
5-8-1972     Cees Priem        Ton van der Spiegel      Aad van den Hoek
 
4-8-1973     Jan Raas      Wim de Waal      Henk Stander
 
3-8-1974     Toine van den Bunder      Cees van Dongen     Wim de Wilde
 
5-7-1975     Tonny Huijzen       Wim Lugtenburg     Bram Geense
 
7-8-1976      Leo van Vliet       Egon van Kessel       Henk Mutsaars



 20-8-1977
1. Wim Jeremiasse (foto)    2. Thijs Fase      3. Jaap Courtin

 
26-8-1978     Charles Dietvorst      Johnny Verbeke      Jan de Groot
 
25-8-1979      Gerrit van 't Geloof      Thijs Fase       Wies van Dongen
 
12-7-1980      Mario van Vlimmeren       Wim Lugtenburg      Chris Hollemans
 
11-7-1981     Antoon van der Steen     John de Crom      Peter Hoondert
 
10-7-1982     Rene Boeren      Kees de Nooijer      Antoon van der Steen
 
9-7-1983     Cornelis Heeren      Cees Lazeroms      Nico van de Klundert


 11-7-2003    Eric Vereecken  (foto)     Johan Peemen      Ronald Roos (B)      A amateurs
 
9-7-2004      Johnny van der Klooster      Rudy van Vlimmeren     Dennis Mesu     A amateurs
 
8-7-2005      Rudy van Vlimmeren      Michel Rommers     Peter Tol     A amateurs
 
7-7-2006     Rein-Jan Elenbaas     Matti de Baat      Johnny van der Klooster     A amateurs
 
6-7-2007      Tjitte van den Buys      Dennis Raadtgever      Maarten Janse     A amateurs
 
22-6-2008       Franky Weemaes (B)       Kevin Gideonse      Christof Smits     A amateurs
 
10-7-2009      Stephan Borsboom     Michel Rommers       Franklin Klaasse       A amateurs
 
10-7-2010      Johan Padmos      Stephan Borsboom       Kevin Gideonse      A amateurs
 
8-7-2011     Stefan Borsboom      Dennis Raadtgever     Kevin Gideonse      A amateurs

7 juli 2012
1. Sander Vleugel   (foto)    2. Joeri Kasper      3. Dennis Raadtgever    A amateurs

 
5-7-2013      Stefan Laurijssen     Willem Kegge     Peter de Winter    A amateurs
 
11-7-2014     Michel Reep       Edzard van Ewijk      Marcel Schroevers      A amateurs
 
10-07-15      Rik de Vree      Edzard van Ewijk     Eric Vereecken      A amateurs
 
08-07-16     Erik Boer      Gerard van Haaften      Wout Roos     A amateurs
 
07-07-17      Tim van Dijke       Jelle Veraart     Mick van Dijke       A amateurs
 
06-07-2018     Mick van Dijke     Thieme Van Ruymbeke      Rico van Damme   A amateurs


Foto Jacco Quist.        5 juli 2019       
1. Menno v.d. Zweep      2. Dante de Ruijsscher       3. Roy Guequierre      A amateurs.









AMATEURCRITERIUMS SHEERENHOEK VANAF 1935

TOP 3 BIJ EERSTE REGENBOOGKOERS:
 
LEON STROBBE, CHARLES VAN DE VOORDE EN JAC DE CONINCK
 
Leon Strobbe won op 7 september 1935 de eerste Ronde van SHeerenhoek. Bij de laatste huldiging op 3 april 2010 stonden de A amateurs Dylan de Kok, Eric Vereecken en Johan Padmos op het podium van de Regenboogkoers in de woonplaats van oud profrenner Jan Raas.

7-9-1935       Leon Strobbe     Charles van de Voorde      Jac de Coninck


 5 september 1936
1. Charles van de Voorde      2. C. van Gent (B)      3. J. Leeuwenburg     
amateurs en nieuwelingen.


7-9-1946     Mathieu Jansen     Jo Hulshof      A. Bloemersen
 
26-5-1949      Jos Suykerbuyk      Harrie van de Elshout      Jacques Mangelaars
 
5-9-1949     Wout Wagtmans     Fons Guns      Thijs Roks
 
4-9-1950        Antoon van Oers      Piet Verwijmeren     Adri Suykerbuyk
 
30-9-1951     Piet de Bruin     Piet Verwijmeren     W. Verhoeven
 
30-8-1953      Rien Verhelst     Cor Schrauwen      Karel Keepers
 
22-8-1954     Fons Borremans      Henk van Glerum    Jac Looyen



 12 juni 1955      
1. Jan Westdorp      2. Frans van de Zande      3. Gerrit de Jager

 
25-9-1955        Jaap Bruggenkamp       Jo de Roo     Jan Westdorp     
Amateurs en onafhankelijken
 
10-6-1956      Jan Westdorp     Coen Niesten     Theo van Wijchen     Am. en onafh.
 
23-9-1956    Coen Niesten     Adri van Steenselen      Piet Rentmeester      Am. en onafh.
 
15-6-1958      Henk Giesen      Lambert van de Ven       Cees Raas   Am. en onafh.
 
28-9-1958       Coen Niesten     Cees Lute      C. van Anraad    Am. en onafh.
 
24-5-1959     Cees Lute      Harry Deegens      Cees Raas



 23 augustus 1959  
1. Emiel Verstraete     2.  Cees Raas       3. C. van Anraad

 
22-5-1960     Dick Groeneweg      Piet Verwey       Jaap de Waard
 
27-8-1961     Gerrit de Wit     Piet Verwey      Bart Zoet
 
23-5-1963      Ferdinand Boonman       Adri van Tilburg       Dies Kosten
 
27-6-1965     Rene Pijnen      Bas van de Bom      Gaby Minneboo


19 juni 1966
1. Ko de Vrieze      2. Han Vogelaar      3. Cees Rentmeester

 
18-6-1967       Toine van Gaal     Bram Breur      Frank Ouwerkerk
 
18-8-1968      Bob Kroonen      Wim Evertse      Peter Vonck
 
8-6-1969     Ko de Vrieze       Siep van Dongen     Wim Evertse
 
7-6-1970      Cees Priem      M. Vos       Rudie Liebrechts
 
20-6-1971       Henk Stander       Toine van den Bunder      Cees Priem
 
4-6-1972      Jan Zuidweg      Toine van den Bunder       Wim de Waal



 3 juni 1973
1. Arie Deusing     2.  Wim de Waal     3. Henk Stander

 
9-6-1974      Aad van den Hoek     Peter Godde       Roy Schuiten
 
18-8-1974      Peter Godde      Peer Maas      Antoon van der Steen


17 augustus 1975
1. Peter Godde      2. Bram Geense      3. Thijs Fase

 
8-8-1976      Frits Pirard      Wim Jeremiasse       J. Damen
 
28-8-1977     Bart van Est     Ton ter Harmsel      Jos Lammertink
 
9-8-1981     Theo Appeldoorn      Henk de Jong      Peter Hoondert
 
8-8-1982     Tonny Huijzen        Peter Hoondert      Kees de Nooijer
 
14-8-1983      Reinier Valkenburg     Wim Lugtenburg     Theo Appeldoorn
 
12-8-1984      Wim Lugtenburg     Rob Hagemijer      Ab Verplanke
 
11-8-1985      Karel van Goethem      Martin Stroosnijder     Werner Wieme
 
10-8-1986     Peter Hofland      Karel van Goethem      Theo Akkermans



 9 augustus 1987
1. Pierre Raas      2. Anton Tak     3. Antoine Goense

 
14-8-1988     Tonnie Akkermans     Theo Akkermans      Rob Bijvank
 
13-8-1989      Francois Franse      Jan Goedendorp     Ton Akkermans
 
9-6-1990         Mario van Vlimmeren      Fran├žois Franse       Tonny Moonen
 
21-4-1991     Cees Slingerland     Eric de Crom       Johan van Schaik
 
17-5-1992      Richard Visser      Patrick van Passel      Wilfred Geijs
 
5-6-1993     Eric de Crom     Vital Timmermans        Dennis Mesu
 
6-3-1994       Peter Heeren      Mario van Vlimmeren       Marcel Remijn


5 maart 1995  
1. Peter Hoondert      2.Vital Timmermans      3.Perry Pothof

 
5-5-1996     Eric de Crom      Peter Hoondert     Henk van Hees     Elite
 
15-6-1997     Francois Franse      Theo Akkermans     Mario van Vlimmeren      Elite/neo

 
1-6-2002     Johnny van der Klooster      Wilfred Geijs     Michel Sijmens     A amateurs
 
7-6-2003      Andy van Loon     Roger Oomen     Michel Sijmens     A amateurs
 
15-5-2004      Eric Vereecken      Peter Mol      Johnny van der Klooster     A amateurs
 
14-5-2005      Jacques Schuit      Rein-Jan Elenbaas      Roger Oomen    A amateurs


 29-4-2006       Francois Franse      Matti de Baat      Dylan de Kok      A amateurs / Kampioenschap TMZ
 
11-4-2009      Tjitte van den Buys     Rico Kruit      Michel Stroosnijder     A amateurs


3 april 2010
1. Dylan de Kok       2. Eric Vereecken     3. Johan Padmos        A amateurs.









BRABANDER MATTI DE BAAT WON DE EERSTE RONDE VAN SHEER ABTSKERKE IN 2003

 6-6-2003    Matti de Baat     Johnny van der Klooster     Jordy Suykerbuik    A amateurs
 
4-6-2004    Johnny van der Klooster (archieffoto)     Andy van Loon     Jack van der Horst    A amateurs
 
3-6-2005     Maarten Goeree     Dennis Mesu      Rein Jan Elenbaas       A amateurs
 
2-6-2006     Henny Rovers     Rob Koole     Rein Jan Elenbaas    A amateurs
 
1-6-2007     Rein Jan Elenbaas     Tjitte van den Buys    Rob Koole     A amateurs
 
5-6-2009     Francois Franse     Robert Sonke    Stephan Borsboom     A amateurs
 
5-6-2010    Kevin Gideonse     Eric Vereecken    Jimmy de Bruijn     A amateurs
 
28-5-2011      Richard Slabbekoorn    Johan Padmos     Rob Koole     A amateurs
 
1-6-2012     Johnny van der Klooster    Marco Wesseling    Pieter Vette     A amateurs
 
13-4-2019    Jelle Veraart      Wout Roos   Jacob Wijnstra        A amateurs.







 
IN 2012 WAS DENNIS RAADTGEVER (foto) DE LAATSTE WINNAAR IN SHEER ARENDSKERKE

 18-7-2003     Rene Smits     Eric Vereecken    Roger Oomen     A amateurs
 
16-7-2004    Mathieu Hendriks     Ronald Roos (B)    Jack van der Horst     A amateurs
 
16-7-2005   Rein Jan Elenbaas     Rudy van Vlimmeren    Jacco Tettelaar     A amateurs
 
14-7-2006    Jacco Tettelaar     Johnny van der Klooster    Matti de Baat    A amateurs
 
14-7-2007    Kevin Gideonse     Rein Jan Elenbaas     Jack van der Horst     A amateurs
 
31-5-2008    Johan Peemen     Jordy Suykerbuyk     Robert Sinke     A amateurs
 
30-5-2009    Michel Stroosnijder      Richard Slabbekoorn     Kevin Gideonse     A amateurs
 
28-5-2010     Guus de Graauw     Rein Jan Elenbaas     Eric Vereecken     A amateurs
 
28-5-2011    Christian Kik     Rein Jan Elenbaas     Edwin Franse     A amateurs
 
26-5-2012     Dennis Raadtgever (archieffoto)    Johnny van der Klooster     Nico Ringelberg A amateurs
 








VEEL ZEEUWSE ZEGES IN HANSWEERT VANAF 1957
Op 10 juni 1957 stonden Bram van Sluijs, Piet Rentmeester en Hermanus Brinkman op het podium bij de eerste amateurronde van Hansweert. Van Sluijs, geboren op 1 november 1933 in Oost Souburg, reed in 1957 bij de formatie Remington.

In 2004 debuteerden de a amateurs in het kanaaldorp met Middelburger Dennis Mesu als winnaar. Bij het laatste TMZ criterium in 2019 was Thieme Van Ruymbeke de rapste.

 30-8-1958    Ab van Egmond      Geoff Bye (GB)     Antoon van der Steen
 
18-5-1959     Piet Rentmeester     Lex van Kreuningen     Frans Schrauwen
 
11-6-1962     Jaak van der Kloot     Wim de Rooy      Ferdinand Boonman
 
18-5-1964    Adrie van Breugel      Frank Ouwerkerk      Gerrie Deijkers
 
7-6-1965        Dies Kosten     Gaby Minneboo      Henk Huisveld



 18 mei 1970   
1. Wim Evertse      2. Peter Vonck      3. Hennie Gijsel

22-5-1972     Aad van den Hoek      Peter van den Donk      Roy Schuiten
 
11-6-1973      Wim de Waal     Henk Stander     Toine van den Bunder
 
3-6-1974      Toine van den Bunder     Wim Westdorp      Cees Stoutjesdijk
 
19-5-1975     Henk de Jong     Sylvester Aarts      Johnny Verbeke

 
7-6-1976      Toine van den Bunder     Cees Spaans     Kas Fiktorie
 
30-5-1977      Ad van Peer      Wim Lugtenburg      Thijs Fase
 
15-5-1978        Gerrit van Geloof     Wil van Helvoirt      Wim Lugtenburg
 
4-6-1979      Henk de Jong      Wim Jeremiasse      Wil van Helvoirt
 
8-6-1981     Wim de Waal     Wim de Wilde      Jan Poleij
 
19-5-1986      Eric Vereecken      Rob Sienders      Wim Lugtenburg
 
23-5-1988     Peter Heeren      Peter Mol     Ad Polak

 
28-8-2004      Dennis Mesu      Eric Vereecken     John Akkermans    A amateurs
 
27-8-2005      Andy van Loon      Kevin Gideonse     Dennis Mesu      A amateurs
 
26-8-2006     Rob Koole      Johnny van der Klooster      Francois Franse      A amateurs
 
25-8-2007       Tjitte van den Buys      Jack de Klerk     Fonny Kint     A amateurs
 
30-8-2008       Ruud Havermans      Tini van Rijsbergen      Nick Eversdijk     A amateurs
 
29-8-2009       Michel Stroosnijder     Ruud Havermans      Richard Slabbekoorn     A amateurs
 
28-8-2010         Guus de Graauw      Ruud Zijlmans     Johan Peemen     A amateurs


 27 augustus 2011        
1. Dennis Raadtgever       2. Francois Franse     3. Nico Ringelberg       A amateurs

 
25-8-2012         Dimitri Mulder      Maarten Padmos      Johnny van de Klooster      A amateurs
 
24-8-2013         Dimitri Mulder      Stefan Laurijssen     Marcel Schroevers      A amateurs
 
23-08-14       Jacob Westra     Stefan Laurijssen    Marcel Foudraine     A amateurs
 
28-08-15      Stefan Laurijssen     Wim Nieuwkerk     Willem Jan Koeman      A amateurs
 
20-08-16       Pim Achterkamp      Danny Nachtegaal     Stefan Laurijssen     A amateurs
 
26-08-17     Jelle Veraart      Jacob Wijnstra     Guus de Graauw       A amateurs
 
25-8-18        Rico van Damme         Jelle Veraart     Stefan Laurijssen      A amateurs


 Foto : Jacco Quist       24 augustus 2019    
1. Thieme Van Ruymbeke       2. Jacob Wijnstra      3. Bram Mens      A amateurs / TMZ







 
TWEE KEER WINST ZEEUWS VLAMING WIL VAN HELVOIRT IN SGRAVENPOLDER

Wil van Helvoirt (Caballero) : winst in 1978 en 1979.

 25-9-1971    Cees Priem     Wim de Waal      Jan Spetgens
 
23-9-1972     Peer Maas     Peter Godde      Jan Raas
 
25-8-1973     Bert Broere      Ton van der Spiegel      Peter Godde
 
31-8-1974    Arie Deusing     Tonny Huijzen      Rinus Verboom
 
13-9-1975      Donald Allan (Australie)     Frits Pirard      Thijs Fase

 23-7-1976    Driedaagse van Zeeland    
Gerrit vant Geloof      Thijs Fase       Antoon van der Steen

 
28-5-1977     Arie Deusing     Tonny Huijzen      Wim de Wilde


 22-7-1977   Driedaagse van Zeeland     
Antoon van der Steen      Wies van Dongen      Cees van Dongen

 
27-5-1978     Wil van Helvoirt   (foto boven)      Tonny Huijzen      Wim Jeremiasse


 4-8-1978     Tonny Huijzen      Johnny Verbeke      Cor de Jong
 
26-5-1979      Wil van Helvoirt     Klaas Peter Sterk     Gerrit van Geloof
 
31-5-1980        Cor de Jong     Rinus Ansems     Gerrit van Geloof
 
23-5-1981       Thijs Fase      Rob de Kort      Cor Roskam
 
21-8-1982        Chris Hollemans      Ron Meijer      Wim de Wilde
 
29-5-2004      Dennis Mesu      Tjitte van den Buys      Johnny van der Klooster        A amateurs
 
28-5-2005      Jack van der Horst       Rudy van Vlimmeren      Roger Oomen      A amateurs.







EERSTE RONDE VAN GOES IN 1934

De inwoners van Goes konden in 1934 kennismaken met de wielersport. Op 2 juni werd het eerste criterium georganiseerd met als triomfator W. van Strien.  De troostprijzen waren voor J.J. de Schmidt en J. van Dijke.

 
24-8-1935   Wilhelminapolder     A. Buijk     Braspenning      P. Kuijsterman
 
30-4-1949    Thijs Roks     Wout Wagtmans     Jac. Nijnatten
 
3-6-1950     John Braspannenincx     Jacques Mangelaars      F. Pierel
 
27-9-1952    Grote Locomotief Prijs    Wies van Dongen     Henk van Glerum       Jan van Osta
 
14-8-1954     Michel Stolker    Karel Keepers de Wit
 
26-3-1955     Jan Rol     Leo van der Pluym      Janus Roks    amateurs en onafhankelijken
 
29-6-1957       Jaap Huissoon     Piet de Bruin      Piet Rentmeester
 
8-6-1968       Cees van Dorst     Tonnie Barten       Leo Bogers
 
19-8-1978    Gerard Kamper     Henk de Jong    G. Groenewegen   dernyrace

 
14-5-1983     Thijs Fase     Ko Blok     Matheus Pronk
 
6-7-1984      Rob Bijvank         Luc Suykerbuyk           Kees de Nooijer
 
8-9-1984      Jacques Sienders      Rob Meijer        Richard Thijs
 
4-8-1989     Het Hartje van Goes     
Mario van Vlimmeren      Pierre Raas      Heddie Nieuwdorp   
 
27-7-1990     Bob Rasenburg     Edwin Rovers      Bert Kuyten

4-8-1991      Bob Rasenburg     Kees Schouwenaar     Vital Timmermans



Foto : Facebook
20 juni 2003       SHeerhendrikskinderen
Johnny van der Klooster     Andy van Loon     Tjitte van den Buys     A amateurs
 
18-6-2004      Eric Vereecken      Rudy van Vlimmeren      Ronald Roos (B)      A amateurs
 
25-6-2005     Andy van Loon        Peter Tol       Martin de Kok    A amateurs
 
12-5-2007       Tjitte van den Buys        Johnny van der Klooster       Jacques Schuit   A amateurs
 
16-5-2009      Andy van Loon     Franky Weemaas (B)      Kristof Smits (B)      A amateurs
 
8-5-2010     Guus de Graauw        Johan Peemen        Eric Vereecken   A amateurs

 
7-5-2011     Nico Ringelberg      Francois Franse       Franklin Klaasse    A amateurs
 
5-5-2012     Eric Vereecken      Jacques Schuit      Joost Jansen    A amateurs
 
4-5-2013     Ruud Havermans      Johnny van der Klooster       Stephan Borsboom    A amateurs
 
17-5-2014        John Padmos      Jamie Romijn      Thijmen Braem    A amateurs



Foto : Facebook
9 mei 2015    
1. Bram Buijs        2. Edzard van Ewijk       3. Gerard van Haaften     A amateurs
 
21-05-2016      Niels van Deursen      Pim Achterkamp       Jelle Veraart     A amateurs
 
13-05-2017     Jelle Veraart      Lorenzo Arena       Stefan Laurijssen       A amateurs
 
26-5-2018          Dante de Ruijsscher      Tim van Dijke       Bryan Cap      A amateurs



 Foto : Organisatie    25 mei 2019       
1. Dante de Ruijsscher      2. Pim v.d. Klundert        3. Thomas Polak      A amateurs



 Foto : Jacco Quist      19 september 2020        
1. Jelle Veraart      2. Jeroen Das        3. Wout Roos    A amateurs   








DRIE WIELERDAGEN IN BAARLAND

 
15-6-2010     
Guus de Graauw     Kevin Gideonse      Kevin Vleurninck       A amateurs
 
21-5-2011    
Jacques Schuit     Johan Padmos    Robin Collenteur     A amateurs
 
16-6-2012     
Sander Vleugel  (foto)    Johnny van der Klooster     Francois Franse       TMZ A amateurs.






Terug naar de inhoud