* Criteriums Arnemuiden - Zeeland op de Fiets

Zeeland op de Fiets
Ga naar de inhoud
* Fietshistorie  :  Amateur Criteriums Arnemuiden.

Bronnen : Sjaak den Herder (Middelburg), dag & weekbladen, diverse wielerarchieven.

BEVELANDER RICO VAN DAMME
WINT IN 2018 LAATSTE RONDE VAN ARNEMUIDEN


Foto's : Facebook. In Arnemuiden werden vier criteriums verreden onder de organisatievlag van de KNWU en TMZ.

Op 13 mei 1970 triomfeerde Jan Tiethof in een wedstrijd die was opgenomen in de nationale amateur wielercompetitie. Piet Kleine kwam als tweede binnen en Gerrit de Wit werd derde in het vissersdorp.


25 juni 2016:  
Amateurs:
1. Stefan Laurijssen  (Roosendaal)      
2. Jacob Wijnstra      (Kapelle)
3. Erwin Tazelaar     (Colijnsplaat)
4. Marcel Foudraine   (Middelburg)
11. Jan van Belzen   (Arnemuiden)
12. Feike Kalsbeek   (Middelburg)

40+:
1. Johan Pemen   (Rijsbergen)
14. Richard Marinissen   (Middelburg)
16. Robbert van Megen   (Middelburg)

D categorie:
1. Stefan Ysenbaardt   (Kalmthout)
2. Jochem Runhaar   (Kapelle)
3. Kees Raats   (Nispen)


In de categorie SP was er plaatselijk succes.
Julian Grootjans (Arnemuiden) sprintte naar de overwinning
en versloeg Marcel Zwartepoorte en Bas den Ouden.

16. Jan Willem Poortvliet      (Arnemuiden)
30. Daniel Coppoolse     (Arnemuiden)
31. Danielle Eikelboom      (Nieuw en Sint Joosland)
32. Jordy Marteijn      (Middelburg)

Op de startlijst stond Jean Paul van Hecke.
In 2016 was hij nog amateurvoetballer bij o.m. Arnemuiden en Goes.
Enkele jaren jaren maakte van Hecke een droomtransfer naar NAC Breda en SC Heerenveen.







1 juli 2017:
Amateurs:
1.  Foeke Lammertijn     (Eeklo)   
2.  Patrick van Boven      (Schore)   
3. Tom Middelkamp      (Borgerhout)
12. Feike Kalsbeek     (Middelburg)

D categorie:
1. Lars Steenbakker   (SHeerenhoek)
5. Erwin Kodde   (Arnemuiden)
11. Pieter Voets  (Nieuw en Sint Joosland)
19. Damy Vader   (Middelburg)
22. Thijs Geuze    (Sint Laurens)

S/P:
1. Marlon Verhaert     (Huijbergen)
3. Lex Meerman      (Nieuw en Sint Joosland)
5. Arjen van Dalen      (Arnemuiden)
11. Julian Grootjans    (Arnemuiden)
12. Kees Meulmeester     (Arnemuiden)
15.  Jan Willem Poortvliet    (Arnemuiden)

40+:
1. Sjoerd Bult   (Rhoon)







In 2018 won Rico van Damme (archieffoto) uit Yerseke de Ronde van Arnemuiden bij de Amateurs.
De Bevelander versloeg in de sprint Middelburger Milan Vader (2) en Stefan Laurijssen (3).





Middelburger Giorgio Joziasse (links) was in 2018 de snelste bij de SP.
2. Neil Theissen       3. Michiel de Haas



40+:
1. Dennis Raadtgever        2. Michel de Koning       3. Niky Deijkers

D categorie:
1. Jan Dingemanse       2. Alex de Haan       3. Hans Traas.






Terug naar de inhoud